نکاتی در مورد استفاده از مجله غذایی برای کاهش وزن موفق و تغذیه سالم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیارائه راهکارهای موفق برای ایجاد برنامه غذایی کاهش وزن و حتی حفظ الگوهای تغذیه سالم برای بسیاری از زنانی که در طول زندگی خود با وزن مبارزه می کنند ، مقدس است. من می دانم که این کار را کردم و اکنون با همه چیزهایی که زندگی ارائه می دهد مبارزه می کنم. من خوردن برای سوخت و انرژی و نشاط را با بررسی زندگی و احساساتم اشتباه نمی گیرم. برخورد با هدیه فوق العاده و چالش های پیری.

اگر شما مانند گذشته باشید ، ممکن است هنوز به دنبال پاسخی باشید تا جادویی شما را تغییر دهد. یک گلوله جادویی برای تغییر آسان.

خانمها ، پاسخ در ذهن شما نهفته است. بدون گلوله جادویی جادو این است که می توانید از روشهای ابتکاری برای انجام اقدامات جدید استفاده کنید.

برای انجام کاری به شیوه جدید نیاز به یادگیری مهارت های جدید است. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. تمام عمر این کار را کرده اید.

خوشبختانه یادگیری مهارت های تغذیه سالم شما را در دهه 60 ، 70 و بعد از آن می گذراند. اگر از وضعیت فعلی سواری دارید ، مملو از تصوراتی از مواد غذایی است که از طریق تبلیغات به سمت شما بمباران می شوند. غذای زیبایی که شما را خوشحال خواهد کرد ، دوست شما خواهد بود ، شما را راضی می کند و حتی معشوق خود را برمی گرداند! در سن خود ، اهمیتی ندهید چقدر طول می کشد تا تبلیغ کنندگان هوس غذای ناسالم شما کنند!

نکته زیبایی که من در مورد علم تغذیه سالم می آموزم این است که بیشتر کارهایی که برای کاهش وزن باید انجام دهیم ترکیبی از اقدامات و فعالیت ها است که به ما در کاهش وزن موفق ، استخوان های قوی و مغز سالم کمک می کند. دريافت كردن.

و چیزی که برای من جادو است این است که با یادگیری این مهارت ها ، از عمل یادگیری سود می بریم و توانایی یادگیری خود را افزایش می دهیم. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب ، توانایی شما را در ایجاد عادات بهتر تقویت می کند.

نگه داشتن یک مجله غذایی مهارتی است که اگر یاد بگیرید که به آن تکیه کنید ، اهداف کاهش وزن شما را پشتیبانی می کند. موفق ترین افرادی که به کاهش وزن و اهداف زندگی دست می یابند در مطالعات تحقیقاتی مشاهده شده اند و ثابت شده است که داشتن یک مجله غذایی شما را به موفقیت هدایت می کند.

هدف از تهیه مجله غذایی

اگر به خاطر دارید که هدف از استفاده از یک مجله غذایی کاهش وزن و جلوگیری از آن است ، ممکن است بیشتر تلاش کنید تا نحوه اعتماد به آن را بیاموزید.

چه چیزی باعث ایجاد یک دفتر خاطرات غذایی یا یک مجله می شود؟

دو فاکتور مهم در نشریه غذایی دخیل است:

1. مکانی برای ثبت آنچه که می خواهید و چه مقدار بخورید.

2. مکانی برای پیگیری آنچه ، چه موقع ، چقدر خورده اید.

روشهای زیادی برای نگه داشتن یک مجله غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفق شامل مکانی برای ثبت برنامه شما و آنچه که واقعاً در بدن خود قرار داده اید است.

فراتر از آن ، در اینجا چند نکته دیگر وجود دارد که باید به آنها توجه داشته باشید که به شما انگیزه می دهد یا به شما انگیزه می دهد تا در مسیر باقی بمانید و آنچه شما را از مسیر خارج می کند.

3. احساسات خود را قبل و بعد از غذا خوردن پیگیری کنید. اغلب ما به دلیل ناراحتی احساسی یا کسالت غذا می خوریم. مراقبت از احساسات و میزان گرسنگی هنگام غذا خوردن ، فرایندهای داخلی شما را که در ذهن ناخودآگاه شما رخ می دهد ، باز می کند. خودآگاهی آموزش است!

4- هدف خاص خود و دلیل رسیدن به آن را دنبال کنید. ما برای تغییر عادات به انگیزه قوی نیاز داریم زیرا ماهیت تغییر عادت این است که از محدوده راحتی خود خارج شده و با چیزی ناآشنا دچار مشکل شویم.

هنگامی که هدف خود را یادداشت می کنید و آن را بسیار مشخص می کنید و زمان خود را صرف فکر کردن و نوشتن در مورد دلیل رسیدن به آن می کنید ، این افکار می توانند انگیزه احساسی شما را برای ایجاد این تغییرات دوباره زنده کنند.

به یاد داشته باشید که افکار شما احساسات شما را ایجاد می کند و احساسات شما را به انجام یا عدم انجام کاری سوق می دهد. و در پایان ، این اقدامات به شما نتیجه می دهد.

چرا این کار می کند؟

محققان حدس می زنند که موفقیت استفاده از مجله غذایی در کاهش وزن مداوم ناشی از آگاهی و پاسخگویی است. اغلب ، ما از میزان خوردن خود آگاه نیستیم و نوشتن آن به ما راهی برای ارزیابی مقدار یا اندازه بخش می دهد. وقتی آن را می نویسیم به خود پاسخگو می شویم. اگر مجله غذایی خود را با مربی ، مربی یا شریک خود به اشتراک بگذاریم ، سطح دیگری از مسئولیت پذیری داریم. گاهی اوقات به سادگی عدم تمایل به نوشتن چیزی ، میل شما به خوردن یک غذای خاص را تغییر می دهد.

استفاده از تخیل برای تصور خوردن وعده غذایی که برنامه ریزی کرده اید ، شانس موفقیت شما را نیز تقویت می کند.

تغییر عادات کلید موفقیت است

در حالی که مشغول تغییر عادات قدیمی پرخوری هستید ، استفاده از یک مجله غذایی از طراحی مغز شما برای حمایت از شما در این فرآیند استفاده می کند. استفاده از یک مجله غذایی قشر پیش پیشانی شما (PFC) را درگیر می کند، مدیرعامل روان شما ، مدیر مغز و زندگی شما. PFC شما در برنامه ریزی ، اجرای برنامه و درک اینکه کارهایی که بلافاصله انجام می دهید در آینده تأثیر طولانی مدت بر شما خواهد داشت ، عالی است.

اگر اغلب در پایان روز جلوی یخچال می ایستید و فکر می کنید “من دوست دارم چه چیزی بخورم؟” شما از PFC خود استفاده نمی کنید ، بلکه از مغز خود که نمی تواند آینده را تصور کند ، استفاده می کند و فقط لذت فوری می خواهد. این قسمت از مغز شما مدتی است که کار می کند و به یاد داشته باشید که نورون ها با هم آتش می گیرند. هرچه بیشتر با استفاده از PFC خود تمرین کنید ، این عادت قوی تر می شود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، زندگی با ناخودآگاه شما هرگونه شانس دستیابی به اهداف کاهش وزن و سلامتی را از بین می برد.

به یاد داشته باشید که برای موفقیت در نوشتن غذاهای خود ، آشپزی خانگی شما باید آماده یا از قبل پخته شده باشد. شما می توانید حدود 8 مرحله را برای سهولت برنامه ریزی غذا در این لینک بخوانید.

1. تصمیم بگیرید که چه نوع مجله/دفتر خاطرات با سبک زندگی و شخصیت شما کار می کند.

اگر تکه های کاغذ در آشپزخانه نگه دارید ، ممکن است بخواهید برنامه غذایی روز بعد را همان جا یادداشت کنید. ابتدا می توانید یک دفترچه کوچک در کیف خود داشته باشید تا وعده های غذایی خود را در زمان واقعی ردیابی کنید. ممکن است بخواهید از قسمت یادداشت ها در تلفن خود یا یک برنامه غذایی مانند myfittnesspal استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2. تصمیم بگیرید که چند بار بنویسید.

چه زمانی برای وعده های غذایی خود برنامه ریزی می کنید؟ قبل از خواب ؛ بعد از شام؟ شما می خواهید به قسمتی از روز متعهد شوید که غذاهایی را که می خورید پیگیری کنید.

3. تصمیم بگیرید که چه چیزی را دنبال خواهید کرد.

اگر دوست دارید صفحات گسترده Excel ایجاد کنید و دوست دارید چندین نقطه داده را ردیابی کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید ردیابی کنید.

در اینجا نکات من برای ردیابی است:

الف. پروتکل غذایی جامع شما. آنچه شما تصمیم می گیرید این است که برای کاهش وزن چه می خورید. چقدر و کی آن را می خورید؟ آن را بنویسید. آن را راضی کننده و پایدار کنید.

NS برنامه غذایی شما برای 24 ساعت آینده شامل صبحانه ، ناهار و شام است. این همان چیزی است که PFC شما برای کاهش وزن و گرسنگی دائمی برنامه ریزی نکرده است.

ج) در واقع چقدر و در چه ساعتی غذا می خورید. ثبت هرگونه تنقلات یا نوشیدنی را فراموش نکنید. حتی آنچه شما به عنوان میان وعده های سالم (مانند چوب هویج) می دانید ، ثبت شده است.

موارد اضافی برای پیگیری برای درک و تغییر الگوهای غذایی احساسی خود:

د) قبل و بعد از غذا چقدر گرسنه بودید؟

ث – لحظات استرس زا یا احساسی را در روز خود ثبت کنید. چگونه با این شرایط کنار آمدید؟

اف هر شگفتی که ممکن است آموخته باشید.

4- ثابت قدم باشید. هر روز غذای خود را بنویسید.

5. موفقیت خود را در برابر مجله خود مرور کنید.

اگر هر هفته با موفقیت وزن خود را کاهش می دهید ، به کار خود ادامه دهید. به یاد داشته باشید که وزن شما به طور طبیعی 3#ثانیه از روز به روز در نوسان خواهد بود و شما می خواهید حداقل 2 تا 6 هفته مجله غذایی برای تعیین اینکه آیا برنامه شما در حال اجرا است ، ارسال کنید.

اگر برنامه شما پس از 2 تا 4 هفته نتایج مطلوبی را به شما نمی دهد ، برنامه خود را با مربی یا مربی خود مرور و اصلاح کنید.

خانمها ، در هر سنی ، زمان و صبر لازم است تا عاداتی را که در طول سالها با تمرینات زیاد ایجاد شده است با یادگیری مهارتهای جدید تغییر دهید. استفاده از مجله یک مهارت جدید است – از آن برای مشاهده آنچه می خورید ، نحوه واکنش شما به نوسانات وزن ، اشتها و احساسات خود استفاده کنید. افکار شما در مورد هر موفقیت و حرکت اشتباه درک بهتری از انسانیت شما و توانایی شما برای تبدیل شدن به فردی که می خواهید داشته باشید.

به یاد داشته باشید که شما یک شیوه زندگی سالم را انتخاب می کنید تا انرژی و نشاط لازم برای زندگی خود را داشته باشید. این همه چیز در مورد آن است

Pat Beupre Baker یک مربی حرفه ای دارای وزن و وزن است. او مربی زنان بالای 50 سال است که در بیشتر زندگی خود با پرخوری مبارزه کرده اند. او به آنها می آموزد که چگونه وزن کم کنند ، پرخوری احساسی را کنار بگذارند و یاد بگیرند که امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و در مورد آینده آنها هیجان ایجاد کنند. او کاملاً مطمئن است که برای کاهش وزن هرگز دیر نیست.

به پادکست هفتگی او گوش دهید ، هرگز برای کاهش وزن در iTunes ، Stitcher یا هر کجا که به پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهید دیر نیست.دیدگاهتان را بنویسید