«همه اخبار اینجاست» به زودی منتشر خواهد شد.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «همه خبر اینجاست» زندگی پرفراز و نشیب شهیده (پروین نشی) است که در قالب زندگی نامه داستانی به قلم «نجمه جوادی» توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر شده است. و پس از مصاحبه های متعدد با خانواده و دوستانش. و اساتید شهید نوشته شده و به زودی وارد بازار نشر می شود.

رهبر انقلاب اسلامی در سخنانی فرمودند: زنان ایرانی به ویژه کسانی که در عرصه‌های علمی در چارچوب ارزش‌های اسلامی به‌ویژه حجاب فعالیت می‌کنند، باید به زنان جهان بفهمانند که رسیدن به مدارج عالی علمی یعنی پشت کردن. روی مفاهیم و ارزش های والای دینی روی آوردن به پدیده های فریبنده تمدن غرب نیست و با رعایت کامل موازین دینی می توان به معرفت دست یافت و از بی خودی رهایی یافت. در هر جامعه انسانی سالم، زنان می توانند در عرصه مسائل علمی، اجتماعی، سیاسی و سازنده تلاش کنند و مسئولیت بر عهده بگیرند و باید در این زمینه فرصت های لازم به آنها داده شود.

شهیده «پروین نساحی» اولین جراح عمومی زن از ایران در بین زنان مجاهد است که مدارج علمی را گذرانده و با تخصص پزشکی خود به رزمندگان شبانه روزی کمک می کند. بانویی که دوره رزیدنتی جراحی خود را در خدمت مجروحان خط مقدم به پایان رساند و پس از اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته جراحی، ناجی رزمندگان شد.

سرکار خانم شهیده پروین ناشی مجاهدی که با افتخار پا به میدان نبرد گذاشت تا صدای امامش باشد، در سن ۳۳ سالگی و در دوران بارداری به فیض شهادت نائل آمد. قبر این بانو در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) قرار دارد.