هوش هیجانی و پرانرژی برای تحقق. سایمون لاول


۱۵ نوامبر ۲۰۲۰

سایمون لاول یک مربی با عملکرد فوق‌العاده بالا و هوش هیجانی برای مدیران عامل، کارآفرینان و رهبران موفق است که افراد را مسئول می‌داند و روابط، خود خرابکاری و مبارزات ذهنی آنها را بهبود می‌بخشد تا بتوانند شادترین زندگی خود را داشته باشند. سایمون لاول از یک نوجوانی که مورد آزار و اذیت قرار گرفت، به مواد مخدر، الکل، قمار معتاد شد و سپس شرکت میلیون دلاری خود را ساخت، اما هنوز خوشحال نبود. پس از التیام ترومای دوران کودکی‌اش، او اکنون به مدیران عامل و کارآفرینان کمک می‌کند تا از طریق این فرآیند اثبات‌شده شش هفته‌ای تبدیلی به نام فرمول عملکرد فوق‌العاده، محقق شوند. او نویسنده کتاب The Black Ball: Does Anybody Else Have a Secret است؟ و در Entrepreneur و Forbes نمایش داده شده است. سیمون همچنین مجری پادکست Unshakeable Leaders است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

ذهن آگاهی برای شما چه معنایی دارد؟

  • ذهن آگاهی به معنای آگاهی از بازگرداندن خود به خانه به سوی خودمان است. ارتباط با بدن ما من آن را سیلی جهانی می نامم. این یادآوری از کائنات است که باید خود را به خودمان برگردانیم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • یکی از اولین وقایع قلدری من زمانی بود که حدود ۶ ساله بودم و از طریق معلمی در مدرسه اتفاق افتاد. تصور کنید یک کلاس درس ۲۰ کودک است و انرژی آن اتاق سبز است، سبز مثبت است.
  • بنابراین شما ۶ ساله هستید و در این اتاق مشغول بازی هستید و در مورد سیمپسون ها صحبت می کنید. سپس معلمی که بسیار عصبانی است به اتاق می آید و می گوید: “لبخند را از روی صورتت پاک کن، لاول”.
  • او در سنین رشد کلیدی من را در مقابل بچه های دیگر شرمنده می کند. چندین بار این اتفاق افتاد. من الان دارم داستانی می سازم که می گوید من به اندازه کافی خوب نیستم، تو چه بلایی سرت آمده، تو بدی.
  • وقتی صحبت از زندگی فعلی شما می شود، آن وقفه انرژی از سبز به قرمز، زمانی که معلم شرمنده می شود، به آن می گویند برانگیختگی بیش از حد. این همان برانگیختگی بیش از حد است که شما را به جنگ یا فرار می فرستد.
  • اگر این مشکل حل نشود، شما به زندگی خود ادامه خواهید داد که وقتی من ۱۳ ساله هستم و در اتاق دوش هستم و توسط یک بچه راگبی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرم، اکنون بر اساس رویداد قبلی، آیا من اکنون ایستاده ام. تا قلدر در اتاق دوش، یا من خفه شوم؟ خفه میشم

اپیزودهای مرتبط

از حامی ما حمایت کنید

آیا شما یک درمانگر، مربی یا مربی هستید؟ از هیپنوتیزم در تمرین خود استفاده کنید تا به دیگران کمک کنید تا دست از مبارزه با مسائل ریشه‌ای مربوط به طرز فکر یا ترس بردارند. مهارت های جدیدی را برای کمک به مشتریان خود بدست آورید. هیپنوتیزم می تواند به مشتریان شما کمک کند تا سریعتر و راحت تر از آنچه فکر می کردید به اهداف خود برسند. هیپنوتیزم تراپیست شوید مرکز هیپنوتیزم Cascade آموزش های در سطح جهانی ارائه می دهد. www.CascadeHypnosisCenter.com

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب ذهن‌آگاهی که باید حتماً بخوانید» هر یک از کتاب‌های برتر توصیه شده توسط مهمانان برنامه را تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر