واکنش WIN Wolves، نظرات روبن Neves، تمدید قرارداد Saliba


صبح بخیر هواداران توپچی ها

آرسنال دیر بازی را ترک کرد اما به لطف گل به خودی دیرهنگام در امارات، ولوز را ۲-۱ شکست داد.

هوانگ هی چان در اوایل بازی برای وولوز گلزنی کرد، قبل از اینکه نیکلاس پپه گل تساوی را به ثمر رساند و گل به خودی جنجالی وولوز، بازگشت تیم میکل آرتتا را تکمیل کرد.

الکساندر لاکازات در ابتدا موفق به دریافت ضربه دیرهنگام شد، اما بازی های تکراری نشان داد که تلاش نادرست مهاجم توسط دروازه بان خوزه سا به داخل دروازه منحرف شد.

و بعد از از دست دادن گل. لاکازت اعتراف کرد که “غمگین” است.

آرسنال با یک امتیاز کمتر از منچستریونایتد با دو بازی کمتر نسبت به رقیب قدیمی خود به رده پنجم جدول صعود کرد.

و توپچی ها این کار را بدون کمک امیل اسمیت رو که پس از سرماخوردگی از بازی خارج شده بود، انجام دادند.

اما خوشبختانه توپچی ها فاش کردند که ملی پوش انگلیسی از کووید رنج نمی برد.

در جایی دیگر گفته می شود که آرسنال برای جذب مارکو آسنسیو، بازیکن رئال مادرید درگیر نبرد با لیورپول است.

طبق گزارش ها، قرارداد این بازیکن اسپانیایی با لوس بلانکوس در سال ۲۰۲۳ به پایان می رسد و هر دو غول پریم آماده هستند تا ۵۰ درصد بیشتر از آنچه کارفرمایان فعلی اش مایلند به او پیشنهاد دهند.

در همین حال، میکل آرتتا، سرمربی توپچی ها اشاره کرده است که الکساندر لاکازت قاتل ممکن است پس از پایان تابستان پس از پایان قراردادش در باشگاه بماند.

آرتتا به The Athletic گفت: “یک شانس وجود دارد [Lacazette signs a new deal]اما در مورد سه یا چهار بازیکن باید تصمیم بگیریم.

فکر نمی‌کنم همین الان این مکالمات را شروع کنیم. ما با همه بازیکنان صحبت کرده‌ایم که چه انتظاری داشته باشیم، آزادی که دارند زیرا قراردادها به آنها اجازه می‌دهد هر تصمیمی بگیرند.

در پایان فصل، ما می‌نشینیم و تصمیم می‌گیریم که چه چیزی برای همه طرف‌ها بهترین است.»

و در نهایت، صرف نظر از ماندن یا رفتن لاکازت، آرسنال ظاهرا جذب الکساندر ایسک، مهاجم رئال سوسیداد را در اولویت قرار داده است.

اما آنها باید از علاقه بارسلونا که ظاهراً مشتاق وارد کردن ایساک برای تحریک حمله آنها به همراه توپچی سابق پیر امریک اوبامیانگ است که در حال حرکت در اسپانیا هستند، جلوگیری کنند.