وای چه سواری


۹ ژانویه ۲۰۲۲

Wow, What A Ride نام این قسمت است. بگذارید به شما بگویم چه چیزی باعث شد تا امروز این موضوع را با شما در میان بگذارم. همسرم برایم نقل قولی فرستاد، “زندگی نباید سفری به قبر باشد، به قصد سواری ایمن در بدنی زیبا و آراسته، بلکه باید در ابرها در ابر اسکیت بزند، سیگار بکشد، کاملاً خرج شده باشد، کاملاً فرسوده شود. و با صدای بلند اعلام کرد، وای، اوه او سوار. این نقل قول توسط هانتر اس. تامپسون. فکر کردم چه مفهوم جالبی برای فکر کردن. از این گذشته، بیداری اغلب به فکر خوردن سالم، شاد و سالم بودن و داشتن چنین زندگی است. آیا گاهی فکر می کنید که خیلی مراقب باشید خطرناک است؟ بسیار مراقب بودن ممکن است شانس زندگی را از دست بدهد. این نقل قول می گوید، زندگی خود را زندگی کنید، از زندگی خود لذت ببرید. من تصمیم گرفتم که Hunter S. Thompson را جستجو کنم و درباره او اطلاعات بیشتری کسب کنم.

گوش کنید و مشترک شوید:

شکارچی کیه؟

هانتر استاکتون تامپسون جنبشی در روزنامه نگاری به نام جنبش مطبوعاتی گونزو تأسیس کرد. او با انتشار کتابی به نام ‘فرشتگان جهنم’. این کتابی است که او نزدیک به دو سال با گروه موتورسیکلت فرشتگان جهنم زندگی و سوار آن شد تا این روایت دست اول از زندگی آنها و اینکه عضوی از فرشته جهنمی چگونه بود را بنویسد. تامپسون در سال ۱۹۳۷ در کنتاکی به دنیا آمد و در سال ۲۰۰۵ درگذشت. تحقیقات من در یکی از مقالات بیان کرد: هانتر یک کیسه مواد مخدر و تسلط بالایی در زبان داشت. و هنگامی که او میراث خود را در رولینگ استون بیان کرد، در این روند مطبوعات را تغییر داد. بنابراین، بله، هانتر یک روزنامه نگار رولینگ استون شد و در آنجا به عنوان یک روزنامه نگار تأثیر واقعی گذاشت.

نطر شما چی هست؟ نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید واقعاً مهم است که آنچه را که او در این نقل پیشنهاد می کند انجام دهید؟ «زندگی نباید سفری به قبر باشد به قصد رسیدن سالم در بدنی زیبا و به خوبی حفظ شده، بلکه باید در وسعت لغزش باشد، در ابری از دود، کاملاً خسته، کاملاً چروکیده و با صدای بلند اعلام کند: عجب سواری!»

شانس گرفتن

پنج ایده وجود دارد که در نتیجه نقل قول بالا به ذهنم رسید. اول، از شانس استفاده کنید. من فکر می کنم واقعاً مهم است که همیشه مراقب نباشیم. زیاد نگران خطر نباشید. زیاد نگران نباشید که ممکن است اتفاق منفی بیفتد. من واقعاً فکر می کنم در زندگی ریسک کردن مهم است، منظورم این است که فلسفه من این است. من افرادی را با فلسفه مخالف می شناسم. افرادی که بسیار محتاط هستند و هرگز نمی خواهند ریسک کنند. این فلسفه من نیست. من ایده ریسک کردن را خیلی دوست دارم. ایده انجام کارهایی که ممکن است بسیاری از افراد دیگر آن را انتخاب نکنند. من معتقدم که ریسک کردن زندگی را جذاب می کند. آن را سرگرم کننده می کند. زندگی می بخشد، جنبه ای از هیجان. این راهی است که من می خواهم زندگی کنم.

خلاق بودن

نکته دوم به نظر من این است که از خلاقیت خود استفاده کنید. و من فکر می کنم بسیاری از افراد در بزرگسالی، در حرفه خود به نوعی آزاردهنده می شوند، جایی که از خلاقیت زیادی استفاده نمی کنند. من با افراد زیادی مصاحبه کرده‌ام که در یک شغل گیر کرده‌اند و یک روز از خواب بیدار شده‌اند و فکر کرده‌اند، چه کار کنم؟ من عمر شیپورها را نگه ندارم. من واقعاً آنطور که باید حفاری نمی کنم و از زندگی ام لذت نمی برم. سپس آنها برگشتند و متوجه شدند که از طریق خلاقیت می توانند چیزی در مورد خود کشف کنند. آنها می توانستند چیزی در مورد جهان کشف کنند که به تازگی دیدگاه آنها را تغییر داده است. من می توانم تعدادی مهمان در برنامه خود داشته باشم که با این توصیف مطابقت دارند. تامی بریدلاو یکی از آنهاست. من کاملاً دوست داشتم او را در برنامه داشته باشم. این قسمت ۵۵۴ بود. تامی یکی از آن افرادی است که این جنبه خلاقانه بزرگ را دارد. و من را با برخی از افراد دیگری که در برنامه حضور داشتند آشنا کرد که واقعاً خلاق بودند. بنابراین، چه وارد شدن به موسیقی، مانند قسمتی که به تازگی با جک استافورد دریافت کردید، اگر آن قسمت (۷۲۵) پس از میلاد را از دست دادید، من شما را تشویق می‌کنم که برگردید و آن را بررسی کنید. می توانید جک استافورد را در podsongs.com بررسی کنید.

راه های مختلفی برای خلاقیت وجود دارد. فکر می‌کنم استفاده از خلاقیت راهی است برای اینکه به خودتان زندگی نفس‌گیر بدهید، همانطور که هانتر تامپسون می‌گوید.

خودت را هل بده

خودت را به دنیا هل بده آیا دوست دارید بیرون بروید و با مردم صحبت کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید؟ همانطور که گفتم، تونی بریدلاو یک پیوند است و در نتیجه این فلسفه زندگی پر جنب و جوشی دارد. آیا می خواهید وقتی افراد زیادی در اطراف هستند در پس زمینه ناپدید شوید؟ حتی اگر فردی درونگرا باشید، ممکن است متوجه شوید که گاهی اوقات به خودتان فشار می آورید و با مردم ملاقات می کنید. اینگونه بود که بسیاری از جالب ترین اتفاقات در زندگی من رخ داد. آن‌ها به این دلیل اتفاق می‌افتند که من آن ابتکار عمل اضافی را به دست گرفتم و خودم را به خارج از منطقه راحتی‌ام هل دادم.

چه درونگرا باشید چه برونگرا، فرقی نمی کند. مهم این است که خود را به دنیا هل دهید، ارتباط برقرار کنید، با مردم صحبت کنید، سؤال بپرسید، داستان بگویید و، می دانید، مایل باشید که در این راه به خودتان فشار بیاورید. و می تواند به چیزهایی منجر شود که هرگز تصور نمی کردید مانند دوستی، شغل، روابط و موارد دیگر.

امروز تولد عمه پیج است. چه زن فوق العاده و شگفت انگیزی بود. او سرزنده، خوش بین بود و شیرین ترین خنده را داشت. او به این خنده زیبا، دلچسب و از ته دل می خندید و به تو لبخند می زد و برقی در چشمانش می چرخید. او روح بسیار زیبایی بود. و امروز خیلی به او فکر می کردم، زیرا او کسی بود که واقعاً به او وابسته بودم. من فکر می کنم او خودش را به دنیا هل داد تا دیگران را الهام بخشد.

به احساسات خود گوش دهید

بسیار مهم است که از احساسات خود آگاه باشید و به آنها توجه کنید. به شما چه می گویند؟ آیا در مورد ترس است؟ آیا در مورد شادی است؟ احساسات شما به شما چه می گویند؟ همانطور که هانتر توماس در نقل قول خود توضیح داده است، با اشتیاق زندگی کنید. بسیاری از آن به گوش دادن به احساسات شما مربوط می شود. اگر ترس دارید، ترس را انتخاب کنید. بپذیرید که واقعاً می ترسید و سپس تصمیم بگیرید که ادامه دهید یا خیر. آگاهی از احساسات خود به شما کمک زیادی در زندگی شما خواهد کرد.

سپاسگزار باشید، سپاسگزار باشید، قدردان باشید، سپاسگزار باشید

سپاسگزار بودن راهی برای پیروزی در این دنیاست. اگر شما فردی با آن شور و شوق هستید، مانند خاله پگ، با یک برق در چشمانتان، برنده خواهید شد. آیا آنقدر هیجان و علاقه به ملاقات با مردم و انجام کارهای جدید دارید؟ من فکر می کنم قدردانی بخش بزرگی از تبدیل شدن به چنین فردی است. می تواند به شما کمک کند تا زندگی را در آغوش بگیرید، با اشتیاق زندگی کنید و وقتی به آخرین قسمت زندگی خود رسیدید احساس کنید که واقعاً زندگی را میخکوب کرده اید و در آغوش گرفته اید. من نمی گویم که با هر کاری که هانتر تامپسون انجام داد موافقم، اما او مطمئناً زندگی را با اشتیاق سپری کرد.

آنچه را که امروز آموختیم برای رسیدن به ارتفاعات جدید تمرکز آرام و شادی استفاده کنید. بماند

منابع پیشنهادی

اپیزودهای مرتبط

آیا از اضطراب و استرس رنج می برید؟ آرامش در نوک انگشتان شما من بروس لنگفورد هستم، یک مربی تمرین کننده و هیپنوتیزم کننده که به افرادی که به سرعت ردیابی می کنند، درست مثل شما کمک می کنم تا از شر قلدر درونی خلاص شوند و با اعتماد به نفس پیش بروند. برای داشتن زندگی رضایت بخش تر، احساس تمرکز و تمرکز، یک جلسه آموزشی رایگان رزرو کنید. برای من به آدرس [email protected] ایمیل بزنید و در قسمت موضوع عبارت “جلسه آموزشی” را ذکر کنید. ما یک تماس زوم راه‌اندازی می‌کنیم و در مورد چگونگی حرکت رو به جلو به سوی زندگی بهتر صحبت خواهیم کرد

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر