وزیر فرهنگ با خانواده فرماندار شهید کنگاور دیدار کردبه گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در دیدار با خانواده استاندار و معلم این شهید والامقام. محمدرضا قلیوند گفت: شهدای بزرگوار در نزد ملت از ارزش و جایگاه بالایی برخوردارند و بی شک شهدای عزیز پایه های انقلاب اسلامی را مستحکم کرده اند و همه ما وظیفه داریم راه انقلاب را ادامه دهیم. شهدا

وی همچنین خانواده شهدا و ایثارگران را میراث گرانبهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: دیدار با خانواده شهدا عزت، عزت و تهذیب روحیه انسان را به همراه دارد و امیدواریم به آرمان های والای آنان و انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشانیم. ” .

لازم به ذکر است که شهید قلیوند به عنوان معلمی شایسته شناخته می شود که برای ماندن در جبهه به سوالات مصاحبه «فرماندار» پاسخ اشتباه داده و مسئولیت فرمانداری شهرستان کنگاور را به شرط حضور در جبهه پذیرفته است. جلو در مبارزه با منافقین و ارتش متجاوز بعث عراق، در عملیات مرصاد بر اثر اصابت ترکش مجروح و به شهادت رسید.

همچنین وزیر فرهنگ پیش از دیدار با خانواده شهید محمدرضا کلیوند در مراسم افتتاحیه بیمارستان حکیم از کتابخانه مرکزی کرمانشاه بازدید کرد.

محمدمهدی اسماعیلی که به عنوان نماینده دولت در مراسم افتتاحیه بیمارستان حکیم کرمانشاه حضور یافته بود، کرمانشاه را قطب تمدن ایرانی اسلامی برشمرد و افزود: این استان در عرصه های مختلف کشور جایگاه مهمی دارد و باید بتواند ادامه یابد. درخشیدن.

اسماعیلی با اشاره به هم مرز بودن استان کرمانشاه با کشور عراق بیان کرد: این امر ظرفیت خوبی در این استان در حوزه گردشگری سلامت ایجاد کرده که باید از آن استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: ایران در دهه اخیر رشد نادری در حوزه پزشکی داشته است و با توجه به این ظرفیت باید برای جذب گردشگری سلامت تلاش کرد.

وزیر فرهنگ همچنین در بازدید از پروژه کتابخانه مرکزی کرمانشاه از تامین اعتبار برای تکمیل این پروژه خبر داد.

لازم به ذکر است حضور جمعی از مردم و دیدار چهره به چهره با مردم در مصلی بزرگ کرمانشاه، سپس سخنرانی پیش از نماز جمعه و دیدار با فعالان جبهه فرهنگی انقلاب از جمله این موارد است. دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر فرهنگ به کرمانشاه. دیدار با اهالی فرهنگ و هنر اسلام آباد گرب و هرسین از دیگر برنامه های وزیر فرهنگ در سفر به استان کرمانشاه است.