پرسش و پاسخ با متخصص: مشکلات دوره ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز


در اینجا یادداشت های قسمت 341 از زن خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای مشترک شدن از Apple Podcasts یا Stitcher دیدن کنید!

برای گذاشتن نظر در مورد پادکست (Hoare!) ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و دکتر هدر رودز مشکلات قاعدگی ، PMS و PCOS را مورد بحث قرار می دهند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] ایمیل کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا با برنامه های مسکن ، پزشکی ، آموزشی و فرصت های شغلی ارائه می شوند. از طریق کمک و پشتیبانی دریافت می شود از آنجا که ما به ازای هر بار دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[04:54] پرسش و پاسخ با متخصص: مشکلات دوره ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودز را در اینستاگرام دنبال کنید

راهنمای متعادل سازی هورمون ها

joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووا

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال خود هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م mostثرترین روش های سلامتی است که می توانید با هر وسیله ای در خانه خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده و برای کاهش التهاب و استرس باور نکردنی است.

هنگامی که صحبت از درمان موثر و ایمن با چراغ قرمز می شود ، Joovv برند برتر است. چیزی که من در مورد Jovev دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال تجهیزات درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، از joovv.com/wellfed دیدن کنید.

بلوک بلوک

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور شده ام و پس از غروب آفتاب ، کاملاً از نور رایانه و نور آبی خودداری می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام نمی دادم و به ویژه در شب دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس سوزش و خستگی غیرقابل توضیح شده بودم. در حال حاضر من هر بار که به صفحه نمایش نگاه می کنم از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox استفاده می کنم و شب ها از لنزهای خواب BLUblox استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علائمی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که با ادبیات دانشگاهی معتبر مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که واقعاً تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای این کار تلف نکنید اینجا بروید blblox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید