رژیم لاغری سریع

پوستر سی‌وسومین فاصله نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آشکار شد


پوستر سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، پوستر مناسب این دوران اجتناب کرده اند نمایشگاه همراه خود مانترا «همراه خود کتاب سلامتیم» آشکار شد.

طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه پوستر نمایشگاه کتاب تهران به‌عنوان یکی اجتناب کرده اند نمادهای بصری این مناسبت غول پیکر زیبایی شناختی اجتناب کرده اند اولین فاصله برگزاری نمایشگاه در سال ۱۳۶۶ معمولاً پرسیده می شود {بوده است}.

این تصویر بصری ضمن حمل مانترا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویکرد نمایشگاه سعی دارد همراه خود مخلوط کردن گرافیکی توجه‌نواز را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب، چارچوب روزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکانی این مناسبت را به اطلاع ساکنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بینندگان رسانده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را دعوت به حضور را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی در نمایشگاه تنبل.

سی‌را انتخاب کنید و انتخاب کنید‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اجتناب کرده اند بیست‌ویکم به همان اندازه سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در ۲ بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شود.