“چرا باید برگردم دکتر؟”


برای بیمارانی که به تازگی مراقبت های بهداشتی طبیعی را آغاز کرده اند ، ممکن است کمی پیچیده تر باشد. من می توانم این را با عشق و احترام بگویم زیرا سالها پیش به عنوان یک بیمار جدید اینگونه بودم. من در “مدل پزشکی” بزرگ شدم ، جایی که هر علامتی نامطلوب بود و باید بلافاصله با آخرین داروها سرکوب می شد. من از ایده “سریع رفع” سلامتی ، “قرص برای هر بیمار” بسیار مجذوب شدم.

هنگامی که من برای اولین بار به عنوان یک متخصص کایروپراکتیک شروع به کار کردم ، داستانهای شگفت انگیزی را از افرادی که می شناختم خوشحال ترین بیماران قبل از من شنیدم ، و من کاملاً انتظار داشتم که یک تجربه معجزه آسای خودم را تجربه کنم. طولی نکشید که بعد از اولین سازگاری متوجه شدم که در حالی که کمی احساس بهتری به من دست می دهد ، اما بلافاصله هر مشکلی را که داشتم حل نمی کند.

من می توانم به بطری های قرص برگردم تا به من کمک کند تا کمی سریعتر احساس کنم ، اما من فقط در همان جا معلق هستم. همه آن داستانهای دیگر بیماران باید واقعیت داشته باشد. شاید من درست انجام ندادم؟ اگر عوامل دیگری وجود داشت که من از آنها بی اطلاع بودم؟ شگفت زده شدم.

زمان زیادی از آن زمان گذشته است ، که شامل بیش از 15 سال آموزش و تمرین بالینی است ، و من هنوز هم چنین مواردی را تقریباً روزانه در بین بیمارانم مشاهده می کنم.

یک جمله کلی که من دوست دارم این است که کسی می گوید:

“خوب باش ، دکتر! من یک ماه می روم!”

یا مورد علاقه من:

“چرا باید برگردم؟ نمی توانی آن را برطرف کنی؟ نمی توانی تنظیمات را متوقف کنی؟”

باز هم ، من این اظهارات را در زمینه مدل پزشکی سریع تعبیر می کنم. ما می خواهیم یک کار را انجام دهیم و می خواهیم آن را در اسرع وقت به پایان برسانیم تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. ما همچنین آرزو می کنیم که شخص دیگری هزینه آن را پرداخت کند!

اما سپس باید با پرسیدن س thinkingالات تفکر انتقادی آن را خراب کنم.

“من دوست دارم یک تنظیم دائمی به شما بدهم ، اما می خواهم این را از شما بپرسم: آیا به مکانیکی اعتماد می کنید که ادعا می کند می تواند ماشین شما را آنقدر خوب تنظیم کند که دیگر مجبور نباشید دوباره آن را سرویس کنید؟ نیازی به انجام این کار ندارید. آن؟ ”

یا می توانم بپرسم:

“آیا می توانید دندان های خود را آنقدر خوب مسواک کنید که دیگر نیازی به مسواک زدن آنها نباشید؟”

“آیا می توانید به اندازه کافی غذای سیر کننده و مغذی بخورید که دیگر نیازی به خوردن دوباره آن نداشته باشید؟”

“آیا می توانید خانه خود را آنقدر خوب تمیز کنید که دیگر هرگز کثیف نشود؟”

واقعیت این است که سلامتی به کار نیاز دارد. ما باید به طور مداوم کار درست را انجام دهیم تا بهترین نتایج را تشویق کنیم. سلامتی تصادفی نیست و فقط برای “خوش شانس ها” نیست. این نتیجه طبیعی زندگی به گونه ای است که با بدن طبیعی ما هماهنگ است.

پس از سالها تمرین و هزاران بیمار ، برای من واضح است که اساسی ترین اقدامات برای حفظ و حفظ سلامتی ، داشتن رژیم غذایی مناسب و حفظ عملکرد کامل سیستم عصبی است. در حالی که بسیاری از استراتژی ها از این رویکردها استفاده می کنند ، مطمئن ترین و کاربردی ترین آنها آزمایش پاسخ تغذیه ای (با استفاده از اصول تغذیه ای دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و مراقبت های کایروپراکتیک است. شما باید بسیاری از ویژگیهای مثبت دیگر شیوه زندگی را در نظر بگیرید ، اما بدون این دو قسمت ابتدا بی تاثیر خواهند بود.

این ایده ساده و در عین حال عمیق الهام بخش کتاب راهنمای آموزش بیمار من بود. شب قبل از سلامتیبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به شما و خانواده شما کمک کنند ، با پزشک محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

سالها پیش بهترین زمان برای کار روی سلامتی شما بود. دومین زمان مناسب اکنون است. سرانجام ، هنگامی که به سلامت مورد نظر خود رسیدید ، چقدر باید تلاش کنید تا آن را حفظ کنید؟

تصویر از iStock/WavebreakMedia.

دکتر دیوید کولوفسکی

دکتر دیوید کولوفسکی یک متخصص کایروپراکتیک ، سخنران و نویسنده در لاولند ، کلرادو است. کتاب او شب قبل از سلامتی به خوانندگان پیر و جوان ایده عالی مراقبت از سلامت طبیعی را می دهد. دکتر کولوفسکی مأموریت خود را اینگونه توصیف می کند که به مردم کمک می کند در حالی که به تصویر بزرگتر نگاه می کنند ، سوالات بهتری بپرسند. می توانید او را در Inside Health پیدا کنید.

محصولات دکتر دیوید کولوفسکیدیدگاهتان را بنویسید