چرا ما تولد در خانه را انتخاب کردیم – Wellness Within Holistic Nutrition


همانطور که در داستان تولد امری نوشتم ، ما تصمیم گرفتیم که برای او زایمان خانگی داشته باشیم. این تصمیم پس از تحقیقات فراوان گرفته شد ، بنابراین می خواستم برخی از دلایلی را که دلیل آن این بود که زایمان در خانه تصمیم درستی برای خانواده ما بود ، به اشتراک بگذارم (بسیار مهم – زیرا من فکر نمی کنم که زایمان خانگی برای همه تصمیم درستی است!).

مهمترین دلایلی که باعث می شود زایمان خانگی برای ما عالی باشد ، عبارتند از:

  1. کووید (هرچند در حال حاضر فکر نمی کنم تا به حال متفاوت زایمان کنم!)
  2. مداخلات / سیاست های بیمارستان
  3. ریسک کم
  4. کیفیت مراقبت با تیم مامایی
  5. در آسایش خانه ما به دنیا می آییم
  6. خدمات پس از زایمان

کووید

من در آغاز همه گیری کووید متوجه شدم که من با امری باردار هستم. در حالی که در ذهنم بود که اگر کووید هنوز بد بود ، زایمان خانگی را در نظر می گرفتم ، مراقبت های دوران بارداری خود را در کوه اوبرن در کمبریج از سر گرفتم ، زیرا احساس می کردم همه چیز طبیعی است تا زمانی که من وی را به دنیا آوردم انجام شود. ماه نوامبر (متأسفانه اینطور نبود!) به طور کلی ، من با مددی در کوه اوبرن مراقبت های قبل از زایمان/تولد خود را تجربه کردم ، بعلاوه آنها بیمه ما را گرفتند که بسیار مهم بود.

مداخلات / سیاست های بیمارستان

با این حال ، همه چیز از ابتدا متفاوت به نظر می رسید. قرارهای ملاقات هر 4 تا 8 هفته به جای برنامه های خاص تر تقسیم می شد ، ویزیت ها کمتر مکرر بود و احتیاط های اضافی برای ورود به بیمارستان لازم بود ، و من نگران این بودم که زایمان در این شرایط چگونه خواهد بود. به سیاستهای بیمارستان در مورد اجازه دادن به یک یا دو نفر حمایت کننده (و برای من داشتن اریک و دولا بسیار مهم بود) در حال تغییر بود ، نیاز به آزمایش COVID در بدو ورود ، استفاده از ماسک و اگر به دلایلی تست شما مثبت بود ، آنها به شما توصیه می کنند که حداقل 6 پا از نوزاد فاصله بگیرید ، مگر در دوران شیردهی.

هنگامی که من حدود 20 هفته را زدم و سونوگرافی من نشان می داد که همه چیز خوب پیش می رود ، شروع به فکر کردم که این بار چه تجربه ای را برای تولدم می خواهم. بسیاری از سیاست های بیمارستان (یا ناشناخته ها در مورد ظاهر آنها در ماه نوامبر) واقعاً من را نگران کرد و من شروع به تعجب کردم که آیا بیمارستان بهترین مکان برای من برای دادن امری است. تصمیم گرفتم در مورد اسکله های خانگی تحقیقاتی را شروع کنم و با تیم های مختلف اسکله خانگی تماس/مصاحبه برقرار کنم. این تفاوت بزرگی ایجاد کرد – یک بار من و اریک توانستیم با چند ماما چت کنیم و از همه آنها س questionsالات ترسناک “(اگر)” (بسیار مهم است) بپرسیم تا با این تصمیم راحت باشیم.

اگرچه واقعاً تا 28 هفته قبل از زایمان طول کشید تا سرانجام تغییر کند. من از قرار ملاقات های گسترده ناامید شده بودم ، نمی توانستم اریک را مجبور به انجام کاری کنم (به جز سونوگرافی) ، و برخی از فشارهایی که در مورد مداخلات پیش از تولد/نوزاد به من وارد می شد. وقتی قرار ملاقاتم را در بیمارستان کنار گذاشتم ، بدون تردید می دانستیم که می خواهم فرزندم را در خانه با یک تیم مامایی داشته باشم.

ریسک کم

من در آن ملاقات با OB خود صحبت کردم و او گفت که من یک کاندید عالی برای زایمان خانگی هستم ، زیرا در معرض خطر کم بودم ، زایمان طبیعی قبلی بدون عارضه داشتم و برای اولین بار دارو انتخاب نکردم. بود. من خوشحال بودم که نعمت او را دریافت کردم و ما تصمیم گرفتیم قرار ملاقات را در بیمارستان “در صورت تمایل” حدود 36 هفته پیش تعیین کنیم. همچنین ، در صورت نیاز به انتقال به بیمارستان در هنگام زایمان ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

هنگامی که به مراقبت های زایمان در خانه روی آوردم ، تفاوتها فوری بود. اریک توانست به قرارهایی (حداقل در ابتدا) برسد که باعث شد او بار دیگر بخشی از تیم/روند را احساس کند. قرار ملاقات ها به مدت یک ساعت و جامع تر بود و شامل سلامت روان ، برنامه ریزی بعد از زایمان ، سلامت و تغذیه و غیره می شد. من با مامای اصلیم و سایر ماماهای تیم که در این مدت آنجا خواهند بود ، رابطه بسیار خوبی برقرار کردم. دوره تولد / پس از زایمان.

در آسایش خانه ما به دنیا می آییم

تیم زایمان خانگی که من با آن رفتم ، مامای آغوش ، ماماهای پرستاری دارای مجوز هستند ، بنابراین آنها پرستاری و همچنین مامایی دارند ، که باعث شد احساس امنیت بسیار کنم. همانطور که گفتم ، ما در مورد تمام سوالات خود و برنامه “بدترین مورد” برای انتقال به بیمارستان صحبت کردیم. وقتی آمری وارد شد ، من کاملاً مطمئن بودم و آماده هماهنگی هایم بودم. ما می دانستیم در صورت انتقال غیر فوری ، در صورت نیاز به انتقال “فوری” (به بیمارستان محلی من تنها 5 دقیقه فاصله است) ، و زمانی که امری نیاز به رفتن داشت ، NICU کجا بود. من واقعاً دوست داشتم که تیم ماماهای من ذهنیت “زایمان یا سینه” در خانه نداشته باشند – تا زمانی که همه چیز امن بود ، ما با زایمان خانگی پیش می رفتیم ، و آنها از هیچ نوع “زردی” استفاده نمی کردند. “” ما به طور کامل به دنبال آن هستیم. پرچم ها ، منتظر هیچ پرچم قرمز نباشید.

ما همچنین زمان زیادی برای اطمینان یافتن از آمادگی کامل خانه ما برای تولد در خانه داشتیم. مامای من لیستی از همه چیزهایی که به آن نیاز داریم را به من داد و ما قبل از نصب وان تمرین کردیم تا مطمئن شویم که همه اتصالات مناسب را داریم (متأسفانه من هرگز فرصتی برای استفاده از آن پیدا نکردم زیرا او خیلی زود آمد!)

خدمات پس از زایمان

من قبلاً کل داستان تولد امری را نوشتم ، اما یکی از قسمت های مورد علاقه من برای زایمان در خانه مراقبت بعد از زایمان بوده است. ماماها در شب تولد او حدود پنج ساعت ماندند ، همه چیز را تمیز کردند و مطمئن شدند که هنگام بررسی من و امری ، زمان/فضا برای خودمان داریم ، سپس 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 روز تمام هفته در آسایش خانه ما من به تازگی آخرین ملاقاتم را به پایان رسانده ام و متاسفم که تمام شد! اما ما رابطه بسیار خوبی داریم و مطمئنم اگر در آینده چیزی پیش آید با تیم تماس بگیرم.

لطفاً با هر گونه سوال اضافی در مورد زایمان خانگی تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید