چلسی ادر میلیتائو را هدف اصلی قرار داد، امباپه با قرارداد بزرگ رئال مادرید موافقت کرد، دله آلی به اورتون پیوست


صبح بخیر هواداران فوتبال

به روی کین پیشنهاد بازگشت چشمگیر به مدیریت باشگاه قدیمی خود ساندرلند داده شده است.

رئیس سابق استادیوم نور دیروز با مالک بلک کتس، کریل لوئیس-دریفوس مذاکره کرد.

و کین که ۱۳ سال پیش باشگاه را ترک کرد، اکنون در حال تصمیم گیری در مورد این است که آیا پستی را به عنوان جانشین لی جانسون در اختیار بگیرد یا خیر.

در ایتالیا، دوسان ولاوویچ ادعا می کند که رد کردن آرسنال برای یوونتوس با شکوه تر، “آسان” بوده است.

ولاوویچ در مراسم رونمایی خود در روز سه شنبه گفت: شایعات زیادی در مورد باشگاه های خارجی وجود داشت، اما انتخاب آسان بود زیرا من و باشگاه DNA مشابهی داریم.

در همین حال، توماس مولر پس از اینکه فاش کرد بایرن مونیخ با او در مورد قرارداد جدید صحبت نکرده است، به نیوکاسل و اورتون امیدوار کرده است.

این بازیکن ۳۲ ساله تا تابستان ۲۰۲۳ با باشگاه دوران کودکی خود قرارداد دارد.

و اگرچه بایرن در حال مذاکره برای تمدید اقامت مانوئل نویر و روبرت لواندوفسکی در مونیخ در سال آینده است، اما به طور شگفت انگیزی با مولر تماسی گرفته نشده است.

به گفته گابی آگبونلاهور، کارشناس فوتبال، وستهم می تواند در تابستان با بازیکن فوق ستاره دکلان رایس خداحافظی کند.

آگبونلاهور بر این باور است که چکش‌ها رتبه چهار تیم برتر را از دست خواهند داد و جذابیت فوتبال لیگ قهرمانان اروپا در جاهای دیگر بیش از حدی خواهد بود که نمی‌توان در مقابل آن ایستادگی کرد.

باشگاه های علاقه مند به رایس کم نیستند – از جمله رقبای چکش ها، من یونایتد، من سیتی و چلسی.

طبق گزارش تلگراف، Prem همه آماده ارائه پیشنهادات پولی کلان برای این سه نفر هستند.

در نهایت، گفته می‌شود که فرانک لمپارد با دونی ون دی بیک قرضی «تلفن شخصی» دارد تا او را متقاعد کند که اورتون را به کریستال پالاس به عنوان راه فرار از اولدترافورد انتخاب کند.

و گزارش ها در هلند بومی این بازیکن حاکی از آن است که دخالت شخصی لمپارد در این معامله چیزی است که آن را برای او قطعی کرده است.

گفته می شود که رئیس جدید تافی ها مستقیماً با ون دی بیک تماس گرفته تا برنامه های خود را به او بگوید، که برای متقاعد کردن او به سمت پایین M62 کافی بود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر