چهارده قدم تا بهشت ​​منتشر شد.به گزارش خبرنگار خبرنگار کتاب ایران (ابنا) در قم، انسان برای ماندن در این دنیا آفریده نشده است و بالاخره باید این دنیا را ترک کند و چون نجاتی برای انتقال به سرای ابدی وجود ندارد، انسان عاقل و دوراندیش با توجه به مکان و مکان آماده می شود تا این سفر مهم را آغاز کند. مدت اقامت او

سیدیوسف پوریزد در کتاب «چهارده قدم تا بهشت» سعی کرده مراحل این سفر پرمخاطره را که در طول زندگی انسان از مبدأ تا مقصد ادامه می یابد، بر اساس آیات نورانی قرآن و کلام هدایت بیان کند. اولیاء القدس، در چهارده مرحله (مرحله) به صورت ساده و کوتاه.

هر قسمت در مورد یکی از مراحل سفر نهایی انسان صحبت می کند که عبارتند از: شناخت خداوند متعال، شناخت خود، شناخت دنیا، شناخت بهشت، مقصد نهایی و ابدی، شناخت جهنم، شناخت و انتخاب راهنما، قبولی در آزمون های مناسب، آماده سازی. اثاثیه و وسایل سفر، شناخت موانع و خطرات سفر، امید به رحمت و فضل الهی و جذب، غرق شدن در دریای محبت اهل بیت، جذب و بهره مندی از شفاعت محمد و آل محمد، حکم می کند. و مقررات حاکم بر این سفر، میانبرها و روزه بهشت.

گزیده ای از کتاب:
«مرحوم آیت‌الله سیدالحسن رفیع قزوینی می‌گوید: مرحوم پدرم در درس یکی از اساتید حاضر می‌شد. گفت: استادم را دیدم مرتب دستش را در ظرف آب سرد فرو می برد. از آنها جویا شدم، گفتند: پولی را که مردم برای نماز و روزه آورده بودند به شخص مورد اعتمادی دادم تا نماز بخواند و روزه بگیرد، اما او اعمال را انجام نداد و تا زمانی که فوت کرد به من اطلاع ندادند. بعد از تشییع جنازه، خودم او را در قبر گذاشتم. وقتی می خواستم روکش او را باز کنم، ناگهان دیدم که سطح بدنش با پول های مذاب پوشیده شده و نوک انگشتم به آن پول های مذاب برخورد کرد. «از آن روز انگشتانم به شدت می سوزند و مدام آنها را در آب سرد می گذارم تا احساس سوزش از بین برود.

این کتاب با قیمت ۲۵۰۰۰ تومان توسط انتشارات جمکران روانه بازار کتاب شده است.