چگونه ایده ها به چیز تبدیل می شوند. داگ ورمیرن


۱۰ ژوئن ۲۰۲۰

داگلاس ورمیرن ۴ فیلم از ۱۰ بهترین فیلم توسعه شخصی تمام دوران را تهیه و کارگردانی کرده است. آخرین فیلم او، How Mindts Become Things، با بازی باب پراکتور، مری دایموند، و جو ویتال، قرار است به پدیده بعدی در نوع خود تبدیل شود. داگلاس دارد او با بیش از ۴۰۰ نفر از برترین برگزیدگان جهان مصاحبه های شخصی انجام داد. او به طور منظم در FOX، CNN، ABC، NBC، CTV و CBC کارشناس برجسته است و در دوران مدرن اغلب به عنوان ناپلئون هیل از او یاد می شود. برنامه های آموزشی Doge استراتژی هایی را در مورد نحوه اتصال به بالاترین سطح موفقیت و گسترش شبکه خود برای رشد تجارت خود به اشتراک می گذارند. برنامه های آموزشی کارآفرینی برنده جوایز آن در بین بهترین ها در جهان رتبه بندی شده است.

گوش کنید و مشترک شوید:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • مادرش، او اولین کسی است که هوشیاری را به داگ معرفی می کند

تاثیر بر احساسات

  • می‌دانم زمان‌هایی در زندگی‌ام که واقعاً ناراحت، صدمه دیده، عصبانی بودم، اما می‌توانم به چند بار هم فکر کنم که نفس عمیقی کشیدم، خودم را بزرگ کردم، خودم را تثبیت کردم و به من قدرت دادم که این کنترل را پس بگیرم. “
  • هوشیاری ابزار بسیار قدرتمندی است اما ما باید آن را توسعه دهیم.»

افکار در مورد تنفس

  • “این کار را فراموش نکن.”
  • “ما برای همه چیز نفس می کشیم، اما وقتی شما هنرهای رزمی ترکیبی، جیوجیتسو را تمرین می کنید، نفس متفاوت است.”

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • زمانی که بچه بودم جوان بودم و مورد آزار و اذیت قرار می گرفتم. در واقع، به همین دلیل است که هنرهای رزمی را شروع کردم.
  • من همیشه مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، بنابراین با کسانی که مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند همدردی کردم. بدتر از آن این است که برادری دارم که به دلیل فلج مغزی مورد آزار و اذیت قرار گرفت. من برای محافظت از او می‌جنگم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر