چگونه عشق به خود را تمرین کنیم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیشما ممکن است از خود متنفر باشید و از روی باور ناخودآگاه خود که به اندازه کافی خوب نیستید و شایسته عشق نیستید ، انتخاب های ضعیفی انجام دهید. ممکن است از میزان محدودیت خود برای تسلط بر صحبت شخصی منفی در سر خود بی اطلاع باشید. یا کاملاً در مورد محدودیت هایی که برای خود قائل هستید کاملاً روشن هستید اما نمی دانید برای تغییر آن چه باید بکنید.

طبیعی است که عادت داشته باشیم برای ده ها سال با خود بی احترامی کنیم. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما از سمیت تفکر خود بی خبریم.

امروز من کار خارق العاده ای انجام می دهم. به این فکر می کنم که زندگی چقدر جادویی است. ذهن ما شگفت انگیز است. بدن ما متعالی است.

این تفکر جادویی با این واقعیت رنگ می خورد که بسیاری از مردم در ایالت ، کشور و سراسر جهان رنج می برند. این با این واقعیت رنگ می خورد که اوایل امروز ، من احساس اضطراب-دیوانه-غم داشتم. تمرین من در احساسات من را به دیدن بدنم دعوت می کند و می پرسد واقعاً چه احساسی دارم و در کجا احساس می کنم. این احساس مبهمی است که در مرکز قفسه سینه و بالای شکم من ریشه دوانده است. این یک احساس متحرک و مواج است. چشمانم احساس فشار و اشک می کند.

من امروز نمی توانم کاری در مورد آتش انجام دهم. یا برای جلوگیری از بلایایی که برادران و خواهرانم در سراسر جهان با آن روبرو هستند. احساس من – آیا غم است؟ شاید. می آید و می رود و قدم بعدی که می خواهم از خودم بپرسم این است که “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم این کمرویی را احساس کنم و هنوز هم بدانم که شخص مهمی هستم.” سپس از خودم می پرسم: “حتی با وجود این احساس در بدنم ، امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا به هدفم کمک کنم؟” همه کنار هم نشسته اند و مانند یک فنجان چای ایستاده اند.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم و بر آنچه می توانم انجام دهم و انجام می دهم تمرکز می کنم. من به این ترتیب عشق به خود را تمرین می کنم.

وقتی مردم می گویند شما باید خودتان را دوست داشته باشید ، اغلب سخت است که بفهمید چگونه این کار را انجام دهید. به نظر می رسد تغییر از کتک زدن خود به رفتن به باشگاه ورزشی در روز دوشنبه غیرممکن به نظر می رسد ، حتی اگر یک روز را از دست داده باشید. چگونه می توانید با ناتوانی در تمرین اراده یا کاهش کالری ، مقدار کافی غذای سالم و مغذی روزانه بخورید. چگونه می توانید از افراط و تفریط به تصمیم گیری در مورد قاچاق انسان یا نژادپرستی بپردازید یا چه اقدامی را می توانید برای گرم شدن کره زمین انجام دهید؟

عشق به خود یکی از مهمترین مفاهیمی است که در حال یادگیری و تمرین آن هستم. من 100٪ اطمینان دارم که با رسیدن به این مفهوم ، تجربه زندگی شما تغییر می کند و به اهداف کاهش وزن و سلامتی خود پایبند خواهید بود. شما گامی برمی دارید تا با قدرت خود زندگی کنید و به دنیایی بپیوندید که جهان به هدایای شما نیاز دارد. شما از خواسته خود پیروی خواهید کرد و به وعده های خود عمل خواهید کرد.

هرگز تعجب نمی کند که ما چقدر در مورد خودمان قضاوت می کنیم.

نگاهی به افکار خود در مورد خود بیندازید و ببینید چقدر می توانید با خود بی رحم باشید.

بارها و بارها چه سوالاتی از خود می پرسید؟

“چرا تبدیل به یک خوراک خوار و یک نفر شده ای؟”

“چرا این گرسنگی هرگز پایان نمی یابد؟”

“چرا نمی توانم بفهمم چگونه سالم بمانم؟

“چرا من نمی توانم تغییری در جهان ایجاد کنم؟”

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت ، پاها از خود متنفر هستید؟

مثل همیشه از آن متنفر بودم: بینی ، شکم ، سابقه خانوادگی ام. من از خودم به خاطر احساس هرگونه احساسی متنفر بودم زیرا ضعف من را نشان می داد. نقاط ضعف من برطرف خواهد شد. اگر عمر طولانی داشته باشید ، می توانید ببینید که این باورها چقدر بی فایده است و چگونه تعاملات ما در محل کار ، با دوستان ، خانواده ها و عاشقان را مسموم می کند.

وقتی تصمیم گرفتم رفتارم را به عشق به خود سالم ، خود شفا و بخشش تغییر دهم ، می دانستم که تنها چیزی که ندارم این است که تجربه مستقیم این را داشته باشم که برای انجام این کار به همه چیز نیاز دارم.

چی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. من فقط آن را نمی دانم. چقدر دیوانه است؟ با این حال ، این تنها آغاز رشته ای بود که من برای افشا کردن افکار و رفتارهایم که منجر به پرخوری و رنج می شد ، نگه داشتم. من این مفهوم را درک نکردم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

بیایید آن رشته را باز کنیم….

اگر در حال حاضر همه چیز برای دوست داشتن خود را دارید ، یعنی توانایی این که بدانید کدام غذاها برای شما مفید هستند ، کدام غذاها به بدن شما سوخت می رساند و به وزن دلخواه شما می رسد ، خوردن غذاهای ناسالم را در نظر بگیرید. میل به مواد – زندگی شما چگونه خواهد بود؟

اگر می دانستید که همه چیز مورد نیاز برای پذیرش خود را در اختیار دارید ، یعنی توانایی بخشیدن خود ، توانایی لذت بردن از خود ، مسئولیت رسیدن به خواسته های خود- زندگی شما چگونه خواهد بود؟ آیا ممکن است؟

اگر می دانستید که همه چیز لازم برای احساس امنیت را دارید ، چگونه می توانید در جهان اقدام شجاعانه انجام دهید؟

ترفند دوست داشتن خود این است که همه چیز را به آن بدهید. آن را قطع نکنید یا از شر آن خلاص شوید. خشونتی که در افکار و اعمال خود به خود وارد می کنیم خسته کننده است. ما به اشتباه فکر می کنیم که جایگزینی آنها ضروری است. ما فکر می کنیم این رنج برای موفقیت در تغییر لازم است.

اینطور نیست! به جای آنکه مشکلی را که در خود می بینیم قطع کنیم ، با محبت از آن دعوت می کنیم.

به اشتباهات و موفقیت های بزرگ و کوچک اجازه دهید.

اجازه دهید که خشم و کمک های خودجوش و جشن ها انجام شود.

بگذارید زبان بلغزد ، شرمنده شود و از کلماتی که برای دلداری و تشویق استفاده می کنید استفاده کنید.

به خودتان اجازه دهید پرخوری کنید و بیاموزید که چگونه پرخوری نکنید.

به تمرین عادات جدید و روزهای موفق اجازه دهید.

اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

اجازه دهید ترس و احساس ارتباط با دیگران داشته باشید.

به خود یک اسکله وسیع ، یک میدان باز ، یک فضای عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه جاری بدهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

جایی برای تغییر و رشد وجود دارد. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر و توسعه به زمان نیاز دارد.

شما فکر می کنید که ترک غذاهای خاص خود یک محرومیت بی پایان خواهد بود. شما معتقدید که مرگ یکی از عزیزان اندوهی بی پایان را به همراه خواهد داشت. شما متقاعد شده اید که این بی قراری از خوردن احساسات شما عذابی بی پایان خواهد بود. احساس می کنید توانایی تأثیرگذاری بر جهان را ندارید.

همه چیز تغییر می کند. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که این واقعیت دارد. افزایش سن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط شدن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. شما اکنون بیش از هر زمان دیگری پتانسیل دارید.

خود را از چیزهای زیبا و شیرین محروم کنید که به شما احساس جهنم می دهد و باعث دردسرهای بزرگ می شود. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب ، روده سالم محروم نکنید. خود را از ناراحتی لازم برای تغییر و رشد محروم نکنید. خود را از ناراحتی انجام کارهای سخت محروم نکنید.

خود را از احساس دلسوزی برای خود محروم کنید ؛ با تمرکز بر موارد منفی که تاب آوری را کاهش داده و انرژی شما را می مکد. خود را از اندوه محروم نکنید. برای احساس عشق بین شما و معشوق خود ؛ برای به یاد آوردن هدیه ای که آنها بودند ؛ پذیرش چالش حرکت بدون آنها ؛ درد و لذت بودن در کنار آنها را احساس کنم. تا از طریق شما به زندگی آنها معنا ببخشد. بی قراری به این معنی است که شما در حال رشد قدرت هستید ، ماهیچه ها رشد می کنند ، بافت ها می میرند و بازسازی می شوند.

این باور را از خود دور کنید که می توانید 100٪ مواقع خوشحال باشید و اگر این کار را نکنید ، مشکلی با شما وجود دارد. خود را از تجربه انسانیت خود ، از جمله نگران ، عصبانی ، غمگین ، ترس ، شادی ، ناامیدی ، سرگرمی محروم نکنید.

من دیگر بر سر غذا دعوا نمی کنم. در حال حاضر من تجربه مستقیم درک تمام آسیب پذیری های خود را دارم. من هنوز لطف زنده بودن را دارم. فکر می کنم این احساس غم و اندوه می آید و می رود و سالهاست ادامه دارد. این یک مثال کامل از نحوه دوست داشتن خودم است. این احساس باعث شد که من بیش از حد غذا بخورم ، بیشتر بنوشم و در برنامه های تلویزیونی پرخاشگر باشم و افراط کنم.

در حال حاضر من خود را در یک فضای باز عاشقانه قرار می دهم – اجازه هرگونه عمل و احساس و شگفتی را می دهم. همیشه آسان نیست. نفرت از خود به این راحتی ها نیست.

شما بهترین نامزد برای کار دوست داشتن و تجربه کردن خود هستید. شما سزاوار آن هستید که بهتر از والدین ، ​​خواهر و برادر ، شریک زندگی و دوستان خود بدانید که چگونه شما را دوست داشته باشند.

تبدیل شدن به فردی که بی قید و شرط خود را دوست دارد یک مسیر ، یک سفر و یک تمرین است. دانستن این که شما در حال حاضر همه چیز را برای داشتن بهترین زندگی عاشقانه خود دارید کلید جادویی است.دیدگاهتان را بنویسید