چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا کرم های موضعی به تنهایی جواب نمی دهند) – اوه عزیزماگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات قرمز ، خشک و اغلب خارش دار مشخص می شود. روش معمول برای درمان اگزما استفاده از کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود مشکل واقعی نیست که باید برطرف شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راه برای درمان کامل علائم کودک ، رفع علت اصلی داخلی مشکل است.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما از داخل به بیرون است.

یک رویکرد دو جانبه

رویکرد مناسب برای درمان اگزما نیاز به بررسی 2 جزء اصلی دارد.

خارجی: میکروبیوم پوست (اجتماع باکتری ها و سایر میکروب هایی که روی پوست زندگی می کنند) نقش مهمی در ظاهر اگزما دارد. محصولات موضعی اغلب اولین محصولاتی هستند که برای والدین مورد استفاده قرار می گیرند و اگرچه ممکن است به تسکین “علائم” کمک کنند ، اما علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمانهای موضعی تنها پس از شروع بهبود داخلی واقعا مثر هستند.

1. ابتدا اجازه دهید کرم های موضعی را بپوشانیم

توصیه های بسیار متفاوت برای کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار زیاد به نظر برسد. وقتی به دنبال کرم موضعی هستید ، سعی کنید با انتخاب مورد نظر خود را دیوانه نکنید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م effectiveثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ارائه نمی دهد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با نوک سینه های خشک و ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را به اندازه کافی برای اگزما توصیه کنم. این یک سد محافظتی ایجاد می کند و رطوبت را در پوست قفل می کند. هر مشتری که من آن را توصیه کرده ام آن را کرم معجزه آسا نامیده است. در حالی که هیچ چیزی که از خارج استفاده می کنید درمان نمی کند ، لانولین می تواند پشتیبانی موضعی فوق العاده ای را ارائه دهد که در هنگام درمان داخلی اگزمای فرزند شما به تسکین ناراحتی کمک می کند.

فقط یک هشدار ، بسیار ضخیم ، چسبناک و مومی است. اجازه ندهید بافت شما را از استفاده آزادانه از آن باز دارد. توصیه می کنم صبح ها ، قبل از خواب و بعد از حمام یا شنا ، از یک برنامه ضخیم تر استفاده کنید.

نام تجاری من توصیه می کنم: لانولین

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

همه اینها گزینه های عالی با مزایای خاص خود هستند. برخی از افراد متوجه می شوند که به تنهایی خوب کار می کنند ، اما بسیاری از مردم معمولاً از برخی ترکیبات سود می برند.

همچنین می توان آنها را مستقیماً بعد از حمام یا شنا استفاده کرد تا رطوبت را به پوست باز گرداند. حمام کردن اغلب باعث تشدید اگزما می شود زیرا چربی های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. من همچنین پیشنهاد می کنم قبل از شنا کردن در آب کلر ، کرم لانولین را روی وصله اگزما بمالید تا از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی محافظت کند ، که باعث خشک شدن بیشتر پوست می شود.

ترکیب فوق العاده موفق خود ما

پسرم حساسیت های غذایی ایجاد کرد که منجر به اگزما شد و ما توانستیم تکه های او را تنها در دو ماه با درمان داخلی و خارجی بهبود دهیم.

ما با مخلوط کردن 1 قطره روغن اسطوخودوس با 1 قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک بعد از حمام موفقیت فوق العاده ای کسب کردیم. منتظر بمانید تا روغن کمی دم بکشد (5 تا 10 دقیقه) ، سپس لانولین درجه دارویی را بمالید تا رطوبت پوست را “ببندد”.

مارک هایی که توصیه می کنم: اسطوخودوس دوترا و روغن نارگیل ارگانیک

استفاده از کرم های موضعی

هنگام درمان اگزما ، میکروبیوم پوست نیاز به حمایت و تغذیه دارد. با این حال ، یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد اکثر کرم های موضعی این است که مواد نگهدارنده آنها حاوی باکتری های مفید هستند ، حتی در کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

ژله نفت ، وازلین ، آکوافور (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این یک محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامت نوزاد شما مضر است. حتی بیشتر ، این می تواند منجر به تجزیه کلاژن شود ، چیزی که همه افرادی که مبتلا به اگزما هستند سعی می کنند به آن برسند.

کرم استروئیدی ، کرم هیدروکورتیزون

یافتن مراقبت های ایمن از پوست

2. نحوه تعمیر داخلی

حقیقت این است که بسیاری از محصولات موضعی مختلف می توانند به شما در تسکین علائم خارجی کمک کنند. هیچ چیز بیشتر از درمان کامل اگزمای کودک شما از داخل به بیرون کمک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید