چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالمتر غذا بخورند ، بصورت شهودی غذا بخورند و با ماریل بارون به بدن خود اعتماد کنند


در اینجا یادداشت های قسمت 339 از زن خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای مشترک شدن از Apple Podcasts یا Stitcher دیدن کنید!

برای گذاشتن نظر در مورد پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و ماریل در مورد چگونگی کمک به کودکان برای تغذیه سالم تر ، غذا خوردن بصری و اعتماد به بدن خود بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ به ما در [email protected] ایمیل بزنید.

10 of از وجوهی که ما از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه Thistle اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا به برنامه های مسکن ، پزشکی ، آموزشی و فرصت های شغلی دسترسی پیدا می کنند. از طریق کمک و پشتیبانی دریافت می شود از آنجا که ما برای هر بار دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[06:23] چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالمتر غذا بخورند ، بصورت شهودی غذا بخورند و با ماریل بارون به بدن خود اعتماد کنند

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک Well Feed Health جامع زنان

وب سایت ماریل بارون

ماریل بارون را در اینستاگرام دنبال کنید

پرورش کتاب الکترونیکی بصری

joovv.com/wellfed

bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

جووا

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال خود هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م mostثرترین روش های سلامتی است که می توانید با هر وسیله ای در خانه خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده و برای کاهش التهاب و استرس باور نکردنی است.

هنگامی که صحبت از درمان موثر و ایمن با چراغ قرمز می شود ، Joovv برند برتر است. چیزی که من در مورد جوواو دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال تجهیزات درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، از joovv.com/wellfed دیدن کنید.

بهینه سازهای زیستی

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم توجه می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است هر یک نیاز به درک دارد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما مهم است اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در روز وجود داشته باشد ، حتی اگر روز تعطیلی داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات بسیاری برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن سالم داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای تامین انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 off تخفیف بگیرید.

به bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و کد WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید