کارشناس ادعا می کند که مگان «هیچوقت از کامیلا خوشش نیامده» و جفتشان «قطبی از هم جدا هستند» زیرا هری «هنوز او را برای جدایی دایانا مقصر می داند».


مگان مارکل ظاهراً هرگز کامیلا را دوست نداشته است – و این احساس متقابل است.

تام باور، کارشناس سلطنتی، معتقد است که این دو دوشس هرگز چشم به هم نزده‌اند، زیرا در تمام جنبه‌های زندگی‌شان «قطبی از هم جدا هستند».

یک کارشناس سلطنتی ادعا کرده است که مگان مارکل هرگز کامیلا را دوست نداشته است

۳

یک کارشناس سلطنتی ادعا کرده است که مگان مارکل هرگز کامیلا را دوست نداشته استاعتبار: گتی
تام بوئر می‌گوید این زوج «قطب‌هایی از هم جدا هستند»

۳

تام بوئر می‌گوید این زوج «قطب‌هایی از هم جدا هستند»اعتبار: گتی
کارشناس سلطنتی ادعا می کند که دوشس ها

۳

کارشناس سلطنتی ادعا می کند که دوشس ها “چیزی” برای صحبت ندارنداعتبار: گتی

این نویسنده که “محوف‌ترین زندگی‌نامه‌نویس بریتانیا” نامیده می‌شود، ادعا می‌کند که کامیلا، ۷۴ ساله، “زمین‌دار” و “بیهوده” است، در حالی که مگان، ۴۰ ساله، “مدگرا به دنبال شهرت جهانی” است.

و او معتقد است زمانی که مسیرهای آنها ناگزیر در همدیگر قرار گرفت، در حالی که ساسکس‌ها هنوز بریتانیا را خانه می‌خواندند، تقریباً چیزی برای صحبت کردن نداشتند.

آقای بوئر گفت: اعتقاد بر این است که او هرگز کامیلا را دوست نداشته است و من مطمئن هستم که این احساسات متقابل است.

«این دو زن تنها در سوء ظن درونی خود به رسانه ها، علاقه شان به روابط با مردان و لذت بردن از مهمانی ها با هم متحد هستند.

“اما در غیر این صورت، آنها قطب های جدا از هم هستند.”

آقای باور گفت: بخشی از دلیل این امر می تواند به دلیل سرزنش پرنس هری باشد که همچنان او را به خاطر “ویران کردن ازدواج والدینش” سرزنش می کند – اما این دو زن تقریباً از هر نظر که قابل تصور است با هم متفاوت هستند.

او ادامه داد: «کامیلا مظهر بهترین و – شاید – بدترین ویژگی های یک زن عملی و محکم انگلیسی از طبقه متوسط ​​رو به بالا است.

او که تحصیلات پایینی دارد، متخصص اسب سواری، آشپزی فقیر، مشتاق انجام کارهای خوب با بسیاری از دوستان قدیمی است، او متین است و بزرگ نیست.

بیشترین خوانده شده در The Irish Sun

«طبق معمول در حلقه‌اش، او سخنران ساده‌ای است که خود را تحقیر می‌کند، شوخ طبعی خوبی دارد، اما در مواقع لزوم، لب بالایی سفت نشان می‌دهد.

همانطور که انتظار می رفت، تفاوت بین کاتسوولدز و کالیفرنیا به این معنی است که مگان از هر نظر کاملاً برعکس است.

مگان به‌عنوان یک فمینیست با سرعت بالا، از خواب بیدار شده و از نظر سیاسی از حامیان زندگی سیاه‌پوستان مهم است، چیزی برای صحبت با کامیلا ندارد.

آقای بوئر ادامه داد که حتی بدون اختلافات سیاسی آنها، برای دختری که در دره بزرگ شده است، از آفتاب و اقیانوس آرام لذت می برد و آرزوی تحقق رویای آمریکایی را دارد، دنیای شکار کلاسیک که بر فراز سواحل انگلیس می تازد. آسمان سربی عمیقاً جذاب نیست».

وی افزود: هیچ نقطه مشترکی وجود ندارد.

نویسنده که در حال کار بر روی یک متن کامل درباره مگان است، تا آنجا پیش رفت که گفت انتخاب لباس آنها “مظهر چیزی است که آنها در مورد یکدیگر دوست ندارند”.

در حالی که کامیلا راحت‌ترین حالت را دارد که «در لابه لای ژاکت باربور و چکمه‌های آدامس غلت بزند»، مگان «در حالی که لباس‌های فرانسوی ۲۰۰۰۰ پوندی با اکسسوری‌های گران‌قیمت می‌پوشد، بهترین می‌درخشد».

او گفت: “به عنوان یک مد روز که به دنبال شهرت جهانی است، ارزش های مگان برای تحقق جاه طلبی او ساخته شده است.”

شکاف سلطنتی

پس از اینکه ملکه “آرزوی صمیمانه” خود را برای ملکه شدن کامل کامیلا در زمانی که چارلز تاج و تخت را به دست گرفت، آشکارتر شد.

در حالی که دیگران به دوشس تبریک گفته اند، هری و مگان لب به لب مانده اند.

و آقای باور معتقد است که سکوت آنها “عمدی” و “توهین” به خانواده سلطنتی بوده است.

او گفت: “شاید سکوت کر کننده ساسکس ها روش مگان برای اعلام جنگ باشد.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر