کارمند من عصبانی است که از نام کودکی که می خواهد استفاده می کنم – حتی اگر باردار نیست و برنامه فوری برای بچه ها ندارد.


یکی از پدران آینده گفت که کارمندش پس از اطلاع از اینکه همسر باردار مرد قصد دارد از نام کودک مورد نظر کارمند استفاده کند عصبانی شد.

تنها مشکل این است که کارمند در حال حاضر باردار نیست و برنامه های فوری برای بچه دار شدن با پذیرش خود ندارد.

مردی در صفحه پیام آنلاین نوشت که کارمندش پس از به اشتراک گذاشتن خبر بارداری همسرش و نام فرزند آینده عصبانی شد.

۲

مردی در صفحه پیام آنلاین نوشت که کارمندش پس از به اشتراک گذاشتن خبر بارداری همسرش و نام فرزند آینده عصبانی شد.اعتبار: گتی

این مرد داستان خود را در وب سایتی به اشتراک گذاشت که در آن مردم می توانند در مورد نحوه برخورد با روسا، همکاران و کارمندان راهنمایی بخواهند.

او گفت که همسرش در هفته ۱۲ بارداری با اولین فرزند خود است که بارداری خود را علنی کردند. این مرد یک ستاد کوچک ۹ نفره را مدیریت می کند.

یکی از کارمندان او پس از شنیدن این موضوع که این زوج تصمیم گرفتند نامی را برای زمانی که او بچه دار می شود، استفاده کنند، ناراحت شد.

این مرد گفت: «ما نامی را انتخاب کرده‌ایم که می‌توان آن را برای پسر یا دختر گذاشت و برای هر دو خانواده ما اهمیت دارد.

به گفته این مرد عجیب‌تر این است که کارمند باردار نیست. با این حال، حتی اگر او بود، “من نمی دانم که چرا استفاده از این نام به این معنی است که او نمی تواند.”

این مرد از زمانی که نام فرزند آینده را یاد گرفت، می‌گوید کارمندش نسبت به او سرد و «خنده‌دار» بوده است.

او با من صحبت نمی کند مگر اینکه چاره دیگری نداشته باشد و برخی دیگر از کارکنان من به این موضوع بیایند زیرا او به همه کسانی که اینجا کار می کنند می گوید که من چه رئیس بدی هستم.

با وجود این، مرد گفت که کارمند به انجام تمام کارهای خود ادامه می دهد، به موقع می رسد و با مشتریان حرفه ای است. او ناشناخته است که چگونه با او مشکل را حل کند زیرا کار او “در حد و اندازه است”.

این وب سایت به سایر کاربران اجازه می دهد نظرات خود را ارسال کرده و مشاوره ارائه دهند. یکی از کاربران به نام الیزابت نوشت: «این روزها مردم در مورد اشتراک‌گذاری نام بسیار عجیب هستند. هیچ کس اهمیت نمی دهد که آیدان بچه با بچه رئیس مامانش اسم مشترکی دارد. حتی چند وقت یک بار بالا می آید؟

“دلم برای روزهایی تنگ شده که در هر کلاسی پنج جنیفر، سه کریس و دو مت وجود داشت و ما از آن خوشمان آمد.”

کاربر دیگری به نام استیچ گفت که پسرشان همین نام را با پسر همکارشان به اشتراک گذاشته است. ما حتی در یک تیم کاری هستیم. هیچ کس اهمیت نمی دهد!»

“و به همین دلیل است که شما منتظر می‌مانید تا زمانی که کودک به دنیا می‌آید، نام کودک را اعلام کنید!” یکی از کاربران در حال ارائه مشاوره گفت.

یک نفر گفت پوستر اصلی باید نگاه دقیق تری به کار و روابط کارمند با بقیه اعضای تیم داشته باشد.

من مطلقاً باور ندارم که فردی با این طرز فکر عجیب و غریب و غیرمنطقی در تمام جنبه های دیگر کارش به شیوه ای کاملاً عادی، سازنده و مشارکتی عمل کند.

او در خلق درام به معنای واقعی کلمه به هیچ وجه سخت می‌گذرد. این سطح از قربانی شدن تخیلی پرخاشگرانه باید در همه جا پخش شود.»

شخص دیگری به پوستر گفت که کارمند را در مورد «پرخاشگری منفعلانه» او راهنمایی کند.

“می توان او را وادار کرد که آن را در بسته بندی یا بسته بندی کند.”

علیرغم اینکه باردار نبود و یا برنامه ای فوری برای بچه دار شدن نداشت، این مرد گفت که کارمند عصبانی شد و اکنون نسبت به او سرد و خنده دار رفتار می کند.

۲

علیرغم اینکه باردار نبود و یا برنامه ای فوری برای بچه دار شدن نداشت، این مرد گفت که کارمند عصبانی شد و اکنون نسبت به او سرد و خنده دار رفتار می کند.اعتبار: گتی

ما برای داستان های شما هزینه می کنیم!

آیا داستانی برای تیم US Sun دارید؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر