کاپوت را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


تقریباً تابستان 2020 ، نرم تر شدن و باز کردن کاپوت با مکانیک من ...

تقریباً تابستان 2020 ، روغن می زنم و کاپوت را با مکانیکم باز می کنم …

اجازه دهید داستانی را در مورد بدن ما به عنوان وسیله نقلیه موازی کنم.

در زندگی ، من همیشه علاقه ای به عملکرد داخلی وسایل نقلیه نداشتم.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم خیر آشنا (بخوانید: غیرفعال است) درباره موتور ، قطعات آن ، عملکرد داخلی و قابلیت های آن و غیره

فقط می دانستم که بعضی چیزها را کجا قرار دهم. کجا گاز ، کجا روغن ، کجا مایع شستشوی شیشه جلو را کجا بمالیم.

سپس ، در مارس 2020 من برای خودم یک ون قدیمی وفادار 85 Chevy خریدم. من وانت خود را دوست دارم و تصمیم گرفتم که زمان خوبی است (بخوانید: اگر اکنون نه ، پس کی ؟!) مانند همیشه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار وسایل نقلیه و زبان آن – زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: سفر کردن و نبودن مکانیک های مورد علاقه محلی مورد اعتماد من.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، من وقت نداشتم که برای خواندن کتاب “Van for Dummies” یا حتی برنامه آنلاین “مبانی مکانیک خودرو” سرمایه گذاری کنم.

بنابراین من این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دادم.

کاپوت را باز کردم. باهاش ​​نشستم خیره شدم من با عدم آگاهی و ناراحتی خود آشنا شدم. من مکانیکی را پیدا کردم که مایل بود نه تنها چنین جانوری قدیمی را برای من تعمیر کند ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلماتی که از دهانش بیرون می آید به ذهن من تبدیل نمی شود ، بنابراین از او می خواهم که آن را برای خودم ساده کند تا بدانم چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

کاپوت را بارها و بارها باز می کنم. این یکبار کار نبود. این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزهایی را به خاطر نمی آورم ، از خودم عصبانی نمی شوم – این اطلاعات زیادی است و من باید درمورد مغزم صبور باشم ، زیرا یاد می گیرد با بسیاری از زبان های تازه کشف شده همگام باشد.

pexels-photo-262488.jpeg

متوجه شدم که قبل از اینکه حتی ون خود را داشته باشم ، خودم را از اطلاع از آنچه زیر کاپوت بود ، “مسدود” کردم. من می توانم آن را به هر طریقی نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” “من فقط علاقه ای ندارم” یا “من در ذهنم جایی برای آن چیزها ندارم” – اما حقیقت واقعی این بود که من نمی خواهم . در حال یادگیری بود خودم را مسدود کردم مسئولیت برای یادگیری در مورد آن ناگهان او را جابجا کردم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی اوقات این اتفاق در بدن ما نیز رخ می دهد. ما می توانیم برای ده ها سال درباره یادگیری در مورد چیزهایی که در بدن ما هستند ، غذاهایی که برای ما کار نمی کند ، یا گوش دادن به پیامهای بدن مان “مسدود” شویم. سپس اتفاقی می افتد که ما را مجبور به تماشا می کند. حتی زمانی که نمی خواهیم یا احساس می کنیم زمان یا نیاز نداریم ، به سمت “من مجبورم” می شویم – حتی اگر ناراحت کننده باشد.

وسایل نقلیه (به ویژه وانت های قدیمی!) یک معشوقه بی ثبات هستند.

مانند بدن ما ، این یک پازل است که از قسمت های متحرک زیادی تشکیل شده است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “هاسکی” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما من ندارم تلاش کردن مکانیک بودن و اصرار بر این که من به اندازه کافی نمی دانم. من در حال یادگیری هستم و اجازه می دهم تسلط آن مکانیک های اطراف من به آرامی از طریق اسمز به من برسد. با باز کردن آن کاپوت بارها و بارها. این آسان نیست و راحت نیست. (و مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر می دانم که نمی دانم.)

اما من این کار را یک به یک انجام می دهم.

مانند همه چیز ، متغیرهایی وجود دارد – به عنوان مثال ، شما ممکن است این پست را بخوانید و فکر کنید “نه تنها کاپوت را باز کردم ، بلکه در یادگیری تغذیه وسواس دارم!” ما می توانیم همه چیزهای خوب را خیلی جلو ببریم. اگر تمام وقت خود را روی دانش تغذیه سرمایه گذاری کرده اید ، در اینجا چیزی است که باید بخوانید ، در حالی که تمام این مدت از قبل در درون شما بود.

با رایانا چت کنید

103-DSC_1897.jpg

کشف تغذیه ، آنچه می تواند برای شما انجام دهد ، و حرکت در اطراف غذاهای محلی در حال حاضر در جهان ما حیاتی است. کشف عوامل ولع مصرف ، خروج از فرهنگ رژیم غذایی و تمیز خوردن ، بنابراین شما احساس بهتر و کامل تری دارید. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید تا آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. فقط می توانید جستجو کنید ، زیر فرش را نگاه کنید ، فقط نگاهی بیندازید ، چیزی بخوانید ، روی آن فکر کنید ، با آن بنشینید. بدون فشار ، فقط تماشا کنید. فقط کافی است زیر کاپوت بروید و نفس بکشید ، با تمام قسمت های بدن خود که به آنها توجه نکرده اید یا زیاد به آنها توجه نکرده اید بنشینید ، ببینید با چه چیزی آشنا نیستید و چه چیزی را باید کاوش و یاد بگیرید. و اگر “ماشین” شما خراب شد و مجبور شدید زیر کاپوت را نگاه کنید ، بدانید که پشتیبانی در اطراف شما وجود دارد تا شما را به جایی که باید بروید برساند. من می توانم از سفر سلامتی شما حمایت کنم. بنابراین ، برو ، کاپوت را باز کن.

درست مثل بسیار مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا به شما کمک کنم.

XO ،

websignature.jpg

دیدگاهتان را بنویسید