کتاب آموزش با کمک نمایش و تئاتر در خانه و مراکز آموزشیگزارش کردن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) فرهنگسرای اندیشه در راستای توجه ویژه به موضوع کتاب و کتابخوانی، ویژه برنامه «دورهمی کتاب» را برای معرفی و بررسی جدیدترین کتاب های بازار نشر در حوزه های مختلف داستان کوتاه، رمان، روانشناسی، آموزشی تدارک دید. . ، و غیره. برای ادبیات و نویسندگی می توانند اطلاعات بیشتری در این زمینه تبادل کنند.

این ویژه برنامه به صورت منظم و هفتگی با حضور اهالی کلام در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود و بیست و دومین اجرای آن به معرفی و نقد و بررسی کتاب «آموزش نمایش و تئاتر در خانه و مراکز آموزشی آموزشی» اختصاص دارد. این مقاله پژوهشی به قلم حسن دولت آبادی و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

کتاب «آموزش از طریق بازی و تئاتر در خانه و مراکز آموزشی» راهکارهایی را به والدین ارائه می دهد تا به کمک بازی درمانی و نمایش درمانی به فرزندان خود آموزش دهند.

هدف این کتاب بررسی برخی نیازهای والدین و فرزندان و چگونگی استفاده از فرصت بسیار مهمی مانند بازی برای تربیت فرزندان است.

در این اثر از خواننده به عنوان والدین خواسته می شود که به جای استفاده از کلمات، از داستان، نمایش، بازی های آموزشی و اقدامات مختلف دیگر برای تربیت فرزندان خود استفاده کند.

ویژه برنامه «دورهمی کتاب» با حضور جمعی از علاقه مندان به حوزه نویسندگی و اندیشه پنجشنبه ۲ تیرماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.