کتاب بررسی حقوقی- حقوقی تعارض حقوق در خانواده منتشر شد.گزارش کردن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خراسان رضوی، کتاب «بررسی حقوقی و حقوقی تعارض حقوق در خانواده» توسط خیرالله کیازی سونکی، دانشجوی دانشگاه رضوی و با راهنمایی علمی دکتر حسینی زیدی و دکتر حسینی، هیئت علمی و استادیار تألیف شده است. استاد دانشگاه علوم اسلامی رضوی زیر نظر پژوهشگاه این دانشگاه منتشر شد.

این کتاب ۱۶۴ صفحه ای در سه فصل تنظیم شده است که فصل اول در دو مبحث به کلیات می پردازد، سپس دو فصل دیگر هر کدام با هشت موضوع به تعارض حقوق در خانواده از نظر حقوقی و فقهی می پردازد. و در پایان نتیجه گیری کنید. .

در این کتاب پاسخ به سؤالاتی از جمله «با چه معیارهایی می توان تعارض را تقسیم کرد؟» پیدا خواهید کرد. “اهمیت ترجیحات درگیری چیست؟” در تعارض حق اشتغال و سرپرست خانواده چه باید کرد؟ راه حل تعارض حق طلاق و ازدواج مجدد چیست؟ در تعارض حضانت اجباری پدر و جد پدری چه راه حلی می توان در نظر گرفت؟ آیا تعارض ازدواج مجدد مادر و حضانت فرزند قابل حل است؟ آیا والدین حق رقابت در تربیت فرزندان را دارند؟ “آیا حریم خصوصی زوج قابل قبول است؟” “تداخل در حریم خصوصی کودک و نظارت والدین به چه معناست؟” در حال تماس گرفتن است.

مرکز پژوهش های دانشگاه علوم اسلامی رضوی کتاب بررسی حقوقی و حقوقی تعارض قوانین در خانواده با ارزیابی علمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد امامی، دانشیار و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی را منتشر کرد. در دانشگاه ۵۰۰ نسخه از انتشارات دانشگاه علوم اسلامی رضوی.