کدام روش لاغری با دستگاه مناسب تر است؟


چرا روش لاغری با دستگاه؟

جدیدترین فناوری روز دنیا انواع مختلفی از راه حل ها را برای مشکلات و بیماری هایی که چاقی برای افراد ایجاد کرده است ، ارائه می دهد. امروزه می توان از روش های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه های لاغری طوری طراحی شده است که تناسب اندام را برای افراد فراهم کند. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری در کلینیک ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و تعداد بیماران همچنان در حال افزایش است. کلینیک لاغری جمع می کند

منخلاصه ای از بهترین روش های کاهش وزن با دستگاه:

» کدام روش لاغری با دستگاه مناسب است؟

» چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

» بهترین دستگاه لاغری موضعی

» کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

» عوارض لاغری موضعی

لاغری با دستگاه

کدام روش لاغری با دستگاه بهتر است؟

متخصصان با بررسی وضعیت جسمانی افراد ، میزان چربی موضعی و سلولیت ، ابزار مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. لاغری با دستگاه می تواند سلولیت را در عین ایجاد شکل دلخواه بهبود بخشد.

چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

سازوکار دستگاه لاغری به حدی توسعه یافته است که می تواند بافت چربی را با استفاده از روشهای مختلف مانند گرما ، سرما ، امواج اولتراسوند ، ارتعاش و غیره کاهش دهد. بافت چربی بر اساس ناحیه بدن به دو دسته برگشت پذیر و برگشت ناپذیر تقسیم می شود.به

جشن لاغری با دستگاه به گونه ای که بافت چربی را تا حد ممکن برگشت ناپذیر کند. به طوری که سلول های چربی وارد متابولیسم بدن شده و به انرژی تبدیل می شوند. در این صورت دیگر هیچ سلول چربی برای رشد مجدد وجود نخواهد داشت.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

پزشک با توجه به بافت چربی و ناحیه مورد نظر بهترین دستگاه را برای شما انتخاب می کند. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد مراجعه به مراکز معتبر و کلینیک هایی است که تمام تجهیزات لازم را دارند.

کلینیک لاغری Atresia با ارائه بهترین دستگاه های لاغری موجود مانند Shockwave ، RF ، Cavitation ، LPG ، Body Sculpter و Cryolipolysis ، کاملترین خدمات را ارائه می دهد. از این دستگاه های لاغری می توان برای چانه ، پشت ، پهلوها ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و نو استفاده کرد.به

لاغری با دستگاه

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

به خاطر داشته باشید که دستگاه های لاغری باید فقط در جلسات معمولی استفاده شوند. معمولاً بین 8 تا 12 جلسه برای بهترین نتیجه توصیه می شود. مدت زمان هر جلسه بسته به دستگاه و ناحیه بدن متفاوت است و بین 15 تا 45 دقیقه طول می کشد. اکثر افراد از چهارمین جلسه به بعد با دستگاه کاهش وزن را تجربه می کنند.

عوارض لاغری موضعی

همیشه برای انجام کارهای پزشکی با متخصص مشورت کنید. استفاده نادرست از تجهیزات لاغری می تواند منجر به عواملی مانند التهاب ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوستی ، آلرژی ، آسیب به عروق و بافت ماهیچه ای شود.

لطفاً قبل از شروع جلسه درمان ، پزشک خود را از وضعیت جسمی و بیماریهای زمینه ای خود مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید