کریستیانو رونالدو بلوک باستر پی اس جی با مسی پیوند خورد و لینگارد اسپرز را رد کرد


صبح بخیر هواداران شیاطین سرخ

به گزارش میرر، پاری سن ژرمن در حال بررسی جذب کریستیانو رونالدو ستاره منچستریونایتد است.

گفته می شود که تیم لیگ ۱ به دنبال ارائه یک “مسیر فرار” از اولدترافورد به این بازیکن ۳۷ ساله است. رونالدو به دلیل ناکامی های یونایتد در این فصل مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته است، زیرا آنها همچنان به تلاش برای کسب جایگاه در لیگ قهرمانان فصل آینده ادامه می دهند.

گفته می‌شود غول‌های فرانسوی به دنبال پیشنهاد قراردادی ۱۲ ماهه به برنده ۵ توپ طلا هستند، حرکتی هیجان‌انگیز که می‌تواند باعث پیوند او با لیونل مسی شود.

و گفته می شود کریستیانو رونالدو درگیر جنگ قدرت با هری مگوایر بر سر کاپیتانی منچستریونایتد است.

مشخص است که رالف رنگنیک، سرمربی موقت، رونالدو و مگوایر صحبت هایی در مورد اینکه دومی بازوبند را برای بقیه فصل کنار می گذارد، داشته اند تا فشار را از روی او در حالی که او با از دست دادن فرم خود دست و پنجه نرم می کند، کنار بگذارد.

اما مگوایر از ترس از دست دادن کاپیتانی به صورت دائمی تمایلی به انجام این کار ندارد.

رالف رانگنیک، سرمربی موقت از رونالدو خواسته است تا بازیکنان جوان تیم را راهنمایی کند، که به نظر می رسد منجر به اصطکاک بیشتر با مگوایر شده است.

گفته می شود که یونایتد مگوایر به دلیل نفوذ زیاد این فوق ستاره ۳۷ ساله در رختکن، به ویژه در بین بازیکنان جوان، احساس تاریخ دارد.

اکنون این باور در رختکن اولدترافورد وجود دارد که اجتناب ناپذیر است رونالدو به عنوان کاپیتان جایگزین مگوایر – که در تلاش برای فرم بود – باشد.

در جاهای دیگر، رالف هاسنهاتل، سرمربی ساوتهمپتون، پیشنهاداتی مبنی بر اینکه او در صف انتقال به منچستریونایتد است را رد کرده است.

این بازیکن اتریشی پس از نمایش چشمگیر تیمش در اولدترافورد در روز شنبه توسط صداهای مختلف در رسانه ها به صندلی داغ یونایتد مرتبط شده است.

این مرد ۵۴ ساله همچنین قبلاً با رالف رانگنیک در RB لایپزیگ کار می کرد، که باعث شد بسیاری پیشنهاد کنند که او گزینه ایده آلی برای کمک به تکرار موفقیت آنها در تئاتر رویاها است.

با این حال، سرمربی قدیس در کنفرانس مطبوعاتی خود قبل از بازی آخر هفته با اورتون این ایده را کوتاه کرد.

“این در ذهن من نیست و چیزی نیست که برای من جالب باشد. نمی‌خواهم درباره آینده‌ام صحبت کنم.»

هفته گذشته، هاسنهاتل به مصاحبه ای که با رسانه های آلمانی انجام داده بود، پاسخ داد و با خنده به پیشنهادات مبنی بر کناره گیری از بازی با پایان قراردادش با ساوتهمپتون در سال ۲۰۲۴ پرداخت.