کریستی تورزنیک می گوید ۳۱۳ بگذار زندگی مانند فصل ها جریان داشته باشد


۱۶ آوریل ۲۰۱۸

کریستی تورزنیک یک سخنران، نویسنده و مربی زندگی است و حتی برای تبدیل شدن به یک وزیر منصوب شده تحصیل کرده است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در متافیزیک، مدرک کارشناسی علوم در زیست شناسی و یک هیپنوتیزور مشاور است. او تجربه گسترده‌ای دارد که به افراد باهوش کمک می‌کند تا از مسیر خودشان خارج شوند و زندگی‌ای را که واقعاً قرار بود زندگی کنند، داشته باشند. او از طریق طرز فکر، انگیزه و مدیتیشن به آنها نشان می دهد که چگونه یک زندگی معجزه آسا و جادویی ایجاد کنند که در آن هر روز مانند یک روز در ساحل باشد. کریستی با همسر، دختر و چهار گربه خود در ویسکانسین زندگی می کند.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • احساسات من تأثیر قابل توجهی داشته است زیرا آنها به من کمک کردند تا واقعاً بفهمم که در هر لحظه چه کسی هستم.
  • وقتی تجربه‌ای دارم، وقتی احساسی دارم، می‌توانم بررسی کنم و بگویم، آیا این همان کسی است که من می‌خواهم؟ آیا رفتار من با آنچه که می‌خواهم دنیا مرا تجربه کند همخوانی دارد؟

افکاری در مورد تنفس

  • هر زمان که احساس می کنم از حالت عادی خارج شده ام، به نفس برمی گردم. بنابراین من فقط روی سه نفس عمیق، آهسته و آسان تمرکز می کنم، و این به من کمک می کند تا واقعاً خودم را متمرکز کنم و از آن نقطه انتخاب کنم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من خوش شانس بودم که شخصاً چیز زیادی از آن را تجربه نکردم.
  • من تجربه ای دارم که دخترم حدود دو سال پیش آن را تجربه کرده بود. او در مدرسه توسط یک دانش آموز با نیازهای ویژه مورد آزار و اذیت قرار می گرفت.
  • از دیدگاه فرزند دیگر هیچ کاری نمی توانستیم انجام دهیم، بنابراین من خیلی با دخترم کار کردم و واقعاً به او کمک کردم تا بفهمد چیزهایی که گفته می شود و اقداماتی که انجام می شود واقعاً ربطی به او ندارد. این فقط کارهایی بود که بچه دیگر باید انجام می داد.
  • بنابراین، ما در مورد زمانی که یک اتفاق منفی برای شما اتفاق می افتد، بسیار صحبت کردیم، چگونه می توانید واقعاً از آن به عنوان فرصتی استفاده کنید تا به خودتان نگاه کنید و مطمئن شوید که رفتار شما همان چیزی است که می خواهید به آن برسید و سپس ببینید که چگونه می توانید برخی چیزها را تغییر دهید. شما در محیط بهتری هستید یا آن موقعیت دوباره رخ نمی دهد.