کلمه سال 2019: PAHAL


یکی از وبلاگ نویسان/افراد آنلاین مورد علاقه من این س askedال را پرسید: کلمه سالی شما برای سال 2019 چه خواهد بود؟ سوال خوبی است ؛ من فکر می کنم بهتر از این است که برای سال جدید به قطعنامه های کلیشه ای فکر کنم! و همینطور من گذشت من از زمانی که ایمیل آن را دریافت کردم ، به این موضوع بسیار فکر می کردم و امروز ، این کار مانع کار مغز من می شود.

ابتکار عمل.

به نظر می رسد از آنجا که همه چیز اخیراً اتفاق می افتد. بخشی از این راه را برای خودم پیدا می کنم (به عنوان مثال کار مستقل تر) ، اما به نظر می رسد از تلاش خودم ناشی می شود. به طور خاص:

+ بالاخره روی نقاشی سفارش دوستم کار کردم و کارم را تمام کردم
+ نتیجه انجام آن نقاشی نه تنها پول ، بلکه فرصتی برای نمایشگاه و الهام بخشیدن به هنر بیشتر بعداً – بدون تعلل (خوب ، شاید کمی!)

+ صحبت در محل کار برای ابراز علاقه به پر کردن شکافی که منجر به بازنشستگی یک همکار می شود و دریافت بازخورد سریع و پیشرفت با تغییر در موقعیت نهایی!

+ ایجاد ایده هایی برای برنامه های جالب تقویت روحیه در محل کار (در اینجا یک سری مصاحبه کتبی در مورد همه افراد خوب در محل کار ، به همراه پادکست همراه) ، گفتن به افراد مناسب و دریافت بازخوردی که “ذهنهای بزرگ به طور یکسان فکر می کنند” و اینکه آن چیزها آنطور که من تصور می کنم جوانه می زند ، و شاید من بتوانم در این زمینه کمک کنم؟ (من واقعاً امیدوارم مقداری از آن بیاید!)

صبح امروز وقتی داشتم سر کار به محل کار می رفتم ، همان چیزها در ذهنم نقش بست و من می خواستم قبل از اینکه از ذهنم خارج شود سریع به آن عمل کنم. ابتکار عمل.

بنابراین ، چگونه می توانم این حرکت را تا سال جدید ادامه دهم؟ اینها افکار بعدی من هستند.

چند نکته مبهم فعلا:

+ من همچنان روی نحوه مدیریت بهتر پول کار می کنم و راه های بیشتری برای کسب درآمد بیشتر پیدا می کنم

+ مدرسه و شاید داوطلب

+ موارد تناسب اندام (بسیار مهم ، واقعاً در سال 2018 در صندلی عقب قرار گرفت)

+ توسعه مداوم حرفه ای و شخصی

من همچنین می خواهم بیشتر به چه چیزی فکر کنم ابتکار عمل در طرح بزرگتر از چیزها معنی می دهد.

آیا کلماتی دارید که دوست دارید در سال 2019 روی آنها تمرکز کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید