کلی روچ می گوید: ۱۰۴ مرسدس را از دست بده و همچنان شاد باش


۹ ژوئن ۲۰۱۶

کلی روچ در کمک به شما در رسیدن به رویاهایتان متخصص است. قبل از ۳۰ سالگی، او صدها میلیون دارایی را برای یک شرکت ثروتمند ۵۰۰ اداره می کرد، تیم هایی را در ۱۷ مکان مدیریت می کرد و به طور منظم رکوردهای فروش را شکست. اکنون او از قدرت ذهنیت، ذهن آگاهی و قدردانی استفاده می کند تا به دیگران کمک کند تا از طریق شرکت مشاوره و مربیگری بین المللی خود به موفقیت برسند.

کلی همچنین مجری و بنیانگذار رادیو موفقیت غیرقابل توقف است.

اطلاعات تماس

  • وب سایت: kellyroachcoaching.com
  • پادکست: رادیو موفقیت غیر قابل توقف

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • مطمئناً من را خیلی بیشتر مشتاق می کند. از زمانی که مدیتیشن را شروع کردم، می‌توانم بگویم که خیلی بهتر می‌توانم فراز و نشیب‌های زندگی را خیلی سریع‌تر کنترل کنم و پاسخ بهتری به آنها داشته باشم.

افکار در مورد تنفس

  • من از آن دسته افرادی هستم که احتمالاً نفسم را حبس می کنم و گاهی اوقات خیلی شدید می شوم. فکر می‌کنم برای من اولین چیز این است که نفسم را حبس می‌کنم و خیلی شدید هستم، فقط یک نفس عمیق می‌کشم و فقط سرعتم را کم می‌کنم و از فشار خارج می‌کنم. همچنین دور شدن از چیزها برای یک دقیقه تا بتوانم دیدگاهی به دست بیاورم، سپس بازبینی آنها راهی است که باید آن را مدیریت کنم.

منابع پیشنهادی

  • نمایش اپرا: قسمت های یکشنبه سوپر روح اثر اپرا وینفری

مشاوره برای تازه کار

  • من می گویم شروع به انجام آنچه به طور طبیعی به شما می رسد. اگر دوست دارید بیرون قدم بزنید، پیاده روی کنید و به جای گوش دادن به رادیو یا گوش دادن به موسیقی، فقط ده دقیقه بگویید من آرام و حاضر می شوم و فقط نعمت هایم را بشمار. چیزی را پیدا کنید که با شخصیت شما مطابقت داشته باشد و برای آنچه برای شما راحت تر است، مطابقت داشته باشد. قطعاً به خودتان فرصت دهید تا هر روز چند دقیقه به روشی فکر کنید که برای شما مناسب باشد و در زندگی شما گنجانده شود. این امر نه تنها بر موفقیت شما بلکه بر شادی شما نیز تأثیر می گذارد.

پاداش تشکر

برای تشکر از اینکه گوش دادید، خود را دانلود کنید تمرکز خود را به خوبی تنظیم کنید، چالش ۵ روزه. مثل مهمانان من باشید، مراقبه هایی را در زندگیتان انجام دهید. من ۵ ویدیوی ساده و در عین حال الهام بخش رایگان ایجاد کرده ام تا به شما در شروع مراقبه کمک کنم. لطفا نام و ایمیل خود را بگذارید تا فوراً آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید. آن را از اینجا دانلود کنید.