کیتی پرایس آفتاب سوختگی گروتسک را فاش می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گوید صورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید لب هایش در جاری کنده شدن هستند


کیتی پرایس فاش کرد کدام ممکن است در سفر خورشید را شکست داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا صورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید لب هایش در جاری کنده شدن هستند.

این سوپرمدل ۴۳ ساله به خاطر عشقش به برنزه شدن مشهور دارد، با این حال همراه خود ملاحظه به آفتاب سوختگی وحشتناکی کدام ممکن است دارد به خوانایی اجتناب کرده اند SPF بهتر نیست.

کیتی آفتاب سوختگی دردناک خود را با هواداران به اشتراک گذاشت

۳

کیتی آفتاب سوختگی دردناک شخصی را همراه خود هواداران به اشتراک گذاشتشهرت: اینستاگرام
کیتی این هفته دوست داشت برنزه خود را در شبکه های اجتماعی خود نشان دهد

۳

کیتی این هفته دوست داشت برنزه شخصی را در وب های اجتماعی شخصی نماد دهدشهرت: اینستاگرام

یک مادر ۵ فرزند هنگام به اشتراک گذاشتن یک سلفی آزار دهنده، مجازات ها دردناک تعدادی از اشعه ایکس را به فالوورهای اینستاگرام شخصی نماد داده است.

کیتی کدام ممکن است به در کنار دوست پسرش کارل وودز در تایلند اقامت می‌تنبل، در شن‌ها دراز کشیده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید لکه‌های سفیدی را در نزدیکی ردیابی ها مو، روی سوراخ بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لب‌هایش نماد می‌داد.

او عکس را همراه خود عنوان «منافذ و پوست شدن صورت، سوراخ بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لب‌های سوزان» نوشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس یک ایموجی شوکه‌شده صورتش را آشکار کرد.

کتی، کدام ممکن است این واقعیت را پنهان نکرده است کدام ممکن است به طور مشترک اجتناب کرده اند آفتاب‌گیر استفاده می‌تنبل، اجتناب کرده اند برنزه شدن سیر نمی‌شود – چون آن است تعدادی از روز پیش فاش کرد.

جونیور آندره راه پیتر را دنبال می کند و اولین ملاقات و احوالپرسی خود را فاش می کند
کیتی پرایس پس از متهم شدن با PRISON روبرو می شود

ستاره رئالیتی رنگ تیره تر شخصی را به طرفدارانش نماد داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتراف کرد کدام ممکن است زیبایی کت و شلوار همراه خود رنگ جدیدش ندارد.

راس، زیباروی برنزی اجتناب کرده اند Friends، همراه خود اظهار تذکر با توجه به استوری اینستاگرام “خیلی اسپرسو‌ای” شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جستجو در یک ایموجی صورت غافلگیرکننده، لبخند سفید روشن او اصولاً روی صورت تیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرق‌های صورتی روشنش عالی بود.

چون آن است دنبال کنندگان کمدی کمدی به خاطر دارند، راس همراه خود تفریحی دیوید شویمر، در یک واحد نیمه پایه، اتاقک برنزه مصنوعی شخصی را بیش اجتناب کرده اند حد تفریحی کرد، کدام ممکن است باعث خوشحالی ۵ دوست تمدید شده مدتش شد.

کتی در صحبت همراه خود دنبال کنندگان فداکار شخصی ذکر شد: “من می خواهم در واقع اسپرسو ای هستم. در نظر گرفته شده {نمی کنم} بتوانم رنگ اسپرسو ای داشته باشم. حتی لوسیون پودری کدام ممکن است همراه خود منافذ و پوست من می خواهم همخوانی داشته باشد، نداشتم.”

کتی جدا از برنزه شدن {در این} آرامش، به علاقه عکس نیز صنوبر: خالکوبی.

یک آستین جدید برای این زن پر زرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوهر دوست به بازوی او اضافه شده است کدام ممکن است برای مادر فرد مبتلا لاعلاجش تجلیل اجتناب کرده اند گل به بازو معرفی شده است است.

او مرکب زودتر مانیتور روده ها را کدام ممکن است در زمان مستی در میامی در سال ۲۰۱۷ انجام داده بود، محافظت داد.

با بیرون شک، پرستش خورشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضافه شدن آثار هنری هیکل راهی برای کتی برای نادیده گرفتن مشکلاتش {در خانه} بود.

چون آن است روزنامه سان دیروز فاش کرد، کیتی {به دلیل} کشتی پیامی زننده به نامزد سابق کایران هلر، میشل پنتکاست، همراه خود به همان اندازه ۵ سال زندان مواجه است.

۱۶ هفته تولید دیگری می‌توانست به کتی اضافه شود از مشاوره می‌شود این جنایت تنها یک ماه پس اجتناب کرده اند صدور تصمیم حبس تعلیقی {به دلیل} تصادف رانندگی در حالت مستی رخ داده است.

در سال ۲۰۱۹، مانکن سابق گفتن برانگیز، مهماندار هواپیما میشل، ۳۹ ساله را در دروازه‌های دانشکده رها کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعداً به استفاده اجتناب کرده اند عبارات هر دو رفتار تهدیدآمیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید توهین‌آمیز کدام ممکن است احتمالاً باعث آزار، آزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک هر دو ناراحتی می‌شود، محکوم شد.

او به ۱ قرار منع ۵ ساله محکوم شد کدام ممکن است او را اجتناب کرده اند تصمیم مستقیم هر دو غیرمستقیم همراه خود میشل منع کرد.

کتی گفت

۳

کیتی در اوایل این هفته ذکر شد کدام ممکن است “نمی‌توانست برنزه شود”.