کیت گاراوی در حال آواز خواندن روی صحنه در ویدیوی بازگشتی شگفت انگیز از سال ۲۰۰۶ در صبح بخیر بریتانیا به نظر می رسد.


صبح بخیر بریتانیا در سال ۲۰۰۶ یک کلیپ برگشتی باورنکردنی از اجرای کیت گاراوی در سریال Stars In They Eyes پخش کرد.

پخش کننده ۵۴ ساله استعداد خود را در خوانندگی در این برنامه به نمایش گذاشت و فرهای بامزه ای به نمایش گذاشت.

کیت گاراوی استعدادهای آوازی خود را در یک کلیپ برگشتی باورنکردنی از حضورش در Stars In They Eyes در سال 2006 به نمایش گذاشت.

۲

کیت گاراوی استعدادهای آوازی خود را در یک کلیپ برگشتی باورنکردنی از حضورش در Stars In They Eyes در سال ۲۰۰۶ به نمایش گذاشت.اعتبار: Ruckas
کیت با ریچارد آرنولد در آهنگ آهنگی فرانک سیناترا Saying Something Stupid دوئت کرد و لباس نانسی سیناترا را پوشید.

۲

کیت با ریچارد آرنولد در آهنگ آهنگی فرانک سیناترا Saying Something Stupid دوئت کرد و لباس نانسی سیناترا را پوشید.

کیت با اعتماد به نفس فرمان میکروفون را بر عهده گرفت و صدایی شگفت انگیز داشت و با همبازی جی ام بی ریچارد آرنولد آواز Saying Something Stupid خواند.

کیت امروز با تماشای این کلیپ گفت: “من در سال ۲۰۰۶ با ریچارد آرنولد در نقش فرانک سیناترا و من در نقش نانسی در آن روز بازی Stars In They Eyes را اجرا کردم و ما کاملاً آن را دوست داشتیم.”

آدام به شریدان اسمیت به عنوان داور در Starstruck می پیوندد که فیلمبرداری آن در ماه می آینده آغاز شود.

این موضوع زمانی مطرح شد که آدام لمبرت، خواننده گروه کویین، پس از ثبت‌نام در اصلاحات کلاسیک دهه نود ستارگان در چشمان آی‌تی‌وی، اعضای عمومی را بر اساس تلاش‌های خود قضاوت خواهد کرد.

یکی از افراد داخلی به سان گفت: «آدام از اینکه از او خواسته شد به Starstruck بپیوندد بسیار خوشحال شد و او این پیشنهاد را پذیرفت. به عنوان بخشی از کوئین، کار او جایگزینی فردی نیست، بلکه تقلید از درخشش او روی صحنه است، کاری که او به موفقیت بزرگی دست یافته است.

و اکنون او به خوانندگان نامحرم کمک خواهد کرد تا همین کار را با بت های خود انجام دهند.

آدام به خودی خود یک هنرمند با استعداد است و روسا معتقد بودند که او بهترین فرد برای نشستن در کنار شریدان است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر