کیلی جنر کی قرار است زایمان کند و هنوز با تراویس اسکات رابطه دارد؟


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیلی جنر کی قرار است دومین فرزند خود را به دنیا آورد؟ در اینجا آنچه ما در مورد آنچه او پس از اعلام بارداری خود انجام داد می دانیم.

  کایلی جنر اعلام کرد که در انتظار فرزند دوم خود از دوست پسرش تراویس اسکات است.

  و با پیوستن خواهر و برادر به نام خواهر یا خواهر برای دختر استورمی وبستر ، ستاره رئالی و ستاره بزرگ زیبایی ، طرفداران می پرسند که کیلی کی باید به دنیا بیاید.

  بنابراین بیایید ببینیم چه زمانی می توانیم منتظر رسیدن دسته کوچک شادی باشیم …

  کیلی جنر کی قراره زایمان کنه؟

  معلوم است که کایلی جنر قصد دارد فرزند دوم داشته باشد آغاز سال 2022به

  این ستاره تلویزیونی موفق شد اولین بارداری خود را به مدت نه ماه پنهان کند و فاش کرد که در سال 2018 یک دختر به دنیا آورد.

  و در حالی که کایلی هنوز تاریخ سررسید خود را فاش نکرده است ، تصور می شود که او به دلیل اعلان دلخراش خود در دوران بارداری به سر می برد. در مونتاژ ویدئویی ، پزشک می تواند فاش کند که او گوش نمی دهد. دور ‘ضربان قلب بود

  تصور می شود که می توان انتظار داشت که ضربان قلب نوزاد را از طریق اسکن در نشانگر بارداری 10 هفته بشنوید.

  کایلی همچنین عکسی را نشان می دهد که نشان می دهد نوزاد خود را نشان می دهد که نشان می دهد او در دوران بارداری خود بسیار دور است.

  یک منبع به سان گفت که سررسید کایلی جنر باید اوایل سال 2022 باشد.

  آیا کایلی جنر و تراویس اسکات هنوز با هم هستند؟

  بله ، کایلی جنر و تراویس اسکات رابطه عاشقانه خود را در دوران همه گیری کرونا دوباره برقرار کردند وقتی که این دو تصمیم گرفتند به خاطر دختر سه ساله خود ، استورمی ، با هم منزوی شوند.

  اما این رابطه برای زوجی که در Coachella در سال 2017 ملاقات کردند ، هموار نبود.

  کایلی در مورد رابطه خاموش و خاموش خود ، قبلاً به GQ گفت: “ما همیشه یکدیگر را می شناختیم ، مثل اینکه با هم معاشرت می کردیم-منظور من این است که ما فقط دوستان مشترکی داشتیم. اما ما هرگز واقعاً صحبت نکردیم زیرا فکر می کردم او اینطور نیست من را دوست ندارد

  در سال 2017 او عکسهای بدون عنوان Snapchat از خالکوبی مینیمالیستی پروانه ای خود را به اشتراک گذاشت. جنر آن را روی مچ پای راست خود قرار داد ، در حالی که اسکات مچ پای چپ خود را جوهری کرد. و بعداً خالکوبی های تطبیقی ​​به نام دخترش کرد.

  به گفته Hypebeast ، تراویس فرار لافراری را با قیمت 1.4 میلیون دلار به کایلی خرید. این یکی از 500 دستگاهی است که تقریباً بلافاصله “قبل از اینکه جهان بداند” ساخته و فروخته شد.

  آنها از زمان تولد دخترشان ، استورمی وبستر ، در سال 2018 ، خاموش و روشن بوده اند.

  این زوج در سپتامبر سال 2019 هنگامی که یک منبع نزدیک به جنر به مجله پیپل گفت که این زوج “مدتی طول کشید ، اما نگذشت” ، به طور مختصر از هم جدا شدند.

  این منبع به مردم گفت: “او هنوز برخی از مسائل اعتماد را دارد اما مشکلات او بیشتر ناشی از استرس شیوه زندگی او است.”

  در اکتبر 2019 ، کایلی توییتی برای تایید جدایی نوشت و نوشت: ‘من و تراویس با هم روابط خوبی داریم و تمرکز اصلی ما در حال حاضر Stormi است !! دوستی ما و دختر ما در اولویت هستند.

  اما وقتی اوضاع را در سال 2020 با هم گذراندند همه چیز به اوج خود رسید. او در یک پست شیرین در ماه مه از کایلی قدردانی کرد ، وقتی عکسی شایان ستایش از او را با دخترش استورمی بارگذاری کرد و در آن عنوان کرد ،از همه چیزهای خاص زندگی ، کوچک و بزرگ ، عشق و عصبانیت و لطافت مادر ، از همه مهمتر است. ‘

  تراویس همچنین در آخرین مونتاژ ویدئویی اعلام کایلی در مورد بارداری حضور دارد ، جایی که می توانید او را با دست انداز کایلی در دست بگیرید و همراه او در اسکن نوزاد در بیمارستان ببینید.

  کایلی با برچسب زدن او در پست اعلامیه که آنها هنوز با هم هستند – بزرگترین تأیید را تأیید کرد – تأیید کرد که نوزاد او است.

  چند ساله بود که کایلی با دوست پسر سابق خود Tyga رابطه داشت؟

  گفته می شود کایلی جنر برای اولین بار در سن 14 سالگی با Tyga بزرگ شد ، اما او به طور رسمی در سال 2014 ، زمانی که او 17 ساله بود ، شروع به دوست شدن کردبه

  کایلی جنر و تایگا

  هنگامی که آنها برای اولین بار ملاقات کردند ، تایگا 21 ساله بود و در جشن تولد خواهرش کندال اجرا می کرد. این زوج در مارس 2017 از هم جدا شدند و بر روابط طولانی مدت آنها زمان گذاشت.  دیدگاهتان را بنویسید