گفتگوی ۱۶۹ گی پراید، ذهن آگاهی و قلدری با میزبان عزیز متی، مت مار


۵ دسامبر ۲۰۱۶

مت مار روشی منحصر به فرد برای کمک به مردم برای حل مشکلاتشان دارد و از عشق خود به صحبت کردن و مدرکش در روانشناسی بالینی استفاده می کند تا از طریق پادکست محبوب خود، نمایش ماتی عزیز، تأثیر زیادی بگذارد. مت که برخی از او به عنوان اپرا سفید همجنسگرا یاد می کنند، دوست دارد شنوندگان و مشتریان خود را به روش هایی که هرگز در خواب هم نمی دیدند توانمند کند. به عنوان یک درمانگر روایت، مت معتقد است که زندگی ما را می توان از طریق استعاره داستانی با شخصیت های ترس، امید، افسردگی و اعتیاد دید که همگی در روایت ما نقش دارند. مت ترکیبی از شوخ طبعی، درمانی، قلب، توصیه های مفید و میزبان مهمان هر هفته در تلاشی واقعی برای کمک به مردم است، اما در عین حال لبخندی نیز به همراه دارد. اگر اپرا و الن در ایوان جلوی دالی پارتون بچه دار شدند، این نمایش ماتی عزیز است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • Jessica Weissbuch – دوست من که Brave Trails را با من شروع کرد. ما تمرینات تمرکز حواس را در یک گروه انجام می دادیم و او هر بار با گروه شروع می کرد و ما را در مرکز قرار می داد. او روی تنفس ما تمرکز می کرد یا باسن ما را روی صندلی پر می کرد و این برای من سریع و آسان بود.

تاثیر بر احساسات

  • فکر می‌کنم ذهن‌آگاهی بر احساسات من تأثیر گذاشته است، زیرا به احساسات من اجازه می‌دهد به جای آنچه ترس یا تردید یا شرم من تقریباً آنها را با هم مخلوط کرده‌اند، همان چیزی باشند که واقعاً هستند. آن‌ها طوری ظاهر می‌شوند که گویی واقعاً در روح من هستند به جای اینکه در ترس و هنجارهای اجتماعی و چیزهایی از این قبیل قاطی شوند.

افکاری در مورد تنفس

  • من خوش شانس هستم که یک خواننده آموزش دیده هستم، زیرا در سن ۱۳ سالگی می شنیدید که من در مورد تنفس دیافراگمی صحبت می کردم، نفس کشیدن خوب چیست. اگر ماساژ، یا طب سوزنی یا سوزن می گیرم، همیشه فقط نفسم را وصل می کنم. وقتی درد دارم، شادی دارم، هر چه هست. من خیلی خوش شانس بودم که این مهارت را در سنین جوانی یاد گرفتم.

[show-notes-breathing]

منابع پیشنهادی

  • کتاب: فصلی از کتابی را بخوانید که در کودکی به شما شادی می‌داد، مانند نانسی درو یا یک کتاب کمیک.
  • برنامه: Spotify – یک خواننده مدیتیشن را دوست دارم به نام Girish که یک کانال در Spotify دارد. www.GirishMusic.com را ببینید

مشاوره برای تازه کار

بگذارید کمال از بین برود. فقط این را از ذهن خود خارج کنید، زیرا برای من احساس می کردم که باید همیشه دانش آموز مستقیم A و بی نقص باشم. اگر در حال مدیتیشن هستم، باید بالش داشته باشم و غیره. خیر لحظات ناقص عالی هستند. یکی از بهترین مکان‌هایی که فکر می‌کنم برای پرورش صادقانه مراقبه، توالت است، مخصوصا برای بسیاری از شنوندگانم. بسیاری از شنوندگان من زن هستند و مادر هستند و وقت زیادی ندارند و گاهی اوقات حمام تنها زمانی است که پنج دقیقه با بچه هایشان فاصله دارند. به نظر من نشستن زیاد روی توالت خوب نیست، چون هموروئید می گیرید، اما با این حال، همیشه می گویم باید به دستشویی بروید، پس فقط دو دقیقه بنشینید و نفس عمیق بکشید و متوجه شوید. هوا به پوست شما برخورد می کند من این را به مردم گفته ام و آنها گفته اند، “وای، فقط همین یک تکنیک کوچک نحوه برخورد من با فرزندانم را کاملاً تغییر داده است”.