یاد بگیرید چگونه به روش ساده مدیتیشن کنید


۱۴ مه ۲۰۲۰

آیا در حال حاضر اضطراب و استرس در زندگی شما وجود دارد؟ آیا احساس غرق شدن و نگرانی می کنید؟ مدیتیشن می تواند به از بین بردن این احساسات کمک کند و شما را به مکانی آرام، تمرکز و شادی سوق دهد. احساس آرامش و حضور داشته باشید.

قسمت امروز همه چیز در مورد مدیتیشن و چگونگی بهبود زندگی شما است.

مانی وایا به مدیتیشن اعتقاد دارد و ۲۰ سال است که مدیتیشن را آغاز کرده است و از نوجوانی به دلیل چالش های بزرگی که در زندگی با آن روبه رو بود شروع کرده است. مانی یک فیزیکدان و مهندس برق و کامپیوتر سابق است که بر عرضه محصولات عظیم تلفن همراه نظارت داشت. از آن زمان، او از آن زمان با کانال یوتیوب و پادکست «۲۰۰۰Books» که در آن با نویسندگان برتر تجاری و خودیاری مصاحبه می‌کند، کارآفرین شد. مانی به عنوان بخشی از کار خود در ۲۰۰۰books.com، مدیتیشن، طرز فکر و استراتژی های سرسختی ذهنی را آموزش می دهد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

اپیزودهای مرتبط مراقبه

پیشنهاد ویژه مراقبه

آیا در حال حاضر اضطراب و استرس در زندگی شما وجود دارد؟ آیا احساس غرق شدن و نگرانی می کنید؟ مدیتیشن می تواند به از بین بردن این احساسات کمک کند و شما را به مکانی آرام، تمرکز و شادی سوق دهد. احساس آرامش و حضور داشته باشید. شما می توانید مدیتیشن را از راه آسان یاد بگیرید. با دوره مدیتیشن توسط مانی وایا. این لینک است: www.MindfulnessMode.com/meditate
۸۰% تخفیف از قیمت با کد کوپن: calm2020 دریافت کنید
توجه: لینک بالا یک لینک وابسته است، به این معنی که من، بروس لنگفورد، در صورت تصمیم به خرید از طریق این لینک، کمیسیون دریافت می کنم، بدون هیچ هزینه ای برای شما.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر