یک زن ۴۰ ساله بر اثر برخورد وسیله نقلیه در جاده اسلایگو جان خود را از دست داد


یک زن شب گذشته بر اثر برخورد یک وسیله نقلیه در جاده ای در اسلایگو جان خود را از دست داد.

این زن در اوایل چهل سالگی به دنبال یک حادثه ترافیکی در N15 در حدود ۲ کیلومتری خارج از Grange در سمت Donegal جان باخت.

این حادثه تلخ در N15 رخ داد

۱

این حادثه تلخ در N15 رخ داد

گردایی تایید کرد که این حادثه بین ساعت ۲۲ تا ۲۲:۳۰ شب گذشته رخ داده است.

گمان می رود این زن توسط یک وسیله نقلیه مورد اصابت قرار گرفته است. مرگ او در صحنه اعلام شد.

جاده در حال حاضر بسته است تا بررسی دقیق صحنه که قرار است بعد از ظهر امروز انجام شود، تسهیل شود.

انحرافات محلی وجود دارد.

Gardaí از هر کسی که ممکن است مجبور به مشاهده این حادثه باشد درخواست می کند که در ایستگاه Sligo Garda با آنها تماس بگیرد.

یک سخنگوی گفت: “گاردای در اسلایگو به دنبال تصادف مرگبار ترافیکی در N15 در Moneygold Grange، Co Sligo در روز سه شنبه، ۱۵ فوریه ۲۰۲۲، برای شاهدان درخواست می کند.

بیشترین خوانده شده در The Irish Sun

“در ساعت ۱۰:۱۵ شب گاردای و خدمات اورژانس در صحنه تصادف در N15 تقریباً ۲ کیلومتری خارج از گرنج در سمت دونگال حضور یافتند.

وی گفت: “یک عابر پیاده زن در اوایل ۴۰ سالگی در محل حادثه جان خود را از دست داده است. گمان می رود عابر پیاده با یک وسیله نقلیه برخورد کرده است.

انحرافات تردد در محل است و صحنه برای بررسی صحنه های جنایت و بازرسان برخورد پزشکی قانونی گردا حفظ شده است. به پزشکی قانونی محلی اطلاع داده شده است و مقدمات معاینه پس از کالبدشکافی در صحنه فراهم خواهد شد.

“گاردای از شاهدان درخواست می‌کند و به ویژه برای هر کاربر جاده‌ای که در این زمان در منطقه گرانج بوده است، جذاب است. تحقیقات گاردای همچنین از کسانی که فیلم‌های ویدئویی (از جمله دوربین داشبورد) از صحنه و در طول این مسیر دارند درخواست می‌کند تا آن را در دسترس قرار دهند. به آنها.

از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد خواسته می‌شود با ایستگاه اسلیگو گاردا با شماره ۰۷۱ ۹۱۵ ۷۰۰۰ یا خط محرمانه گاردا به شماره ۱۸۰۰ ۶۶۶ ۱۱۱ تماس بگیرد.