۰۷۹ چگونه اسب ها و ذهن آگاهی منجر به اعتماد و ارتباطات می شود. دبی رابرتز-لوکس


۱۱ آوریل ۲۰۱۶

دبی رابرتز-لوکس در دنیای اسب ها غوطه ور شده است. او با همکاری مونتی و پت رابرتز، اولین دانشگاه آنلاین اسب را راه‌اندازی کرد، جایی که کسانی که می‌خواهند درباره اسب‌ها بیشتر بیاموزند می‌توانند از طریق درس‌های تعاملی بیاموزند. دبی تجربه گسترده ای در بازاریابی و همچنین توسعه کسب و کار جدید دارد. دبی به عنوان یک نگهدارنده اسب خبره، تمرکز حواس را به ارتباط انسانی ما با حیوانات می‌داند. [Debbie is also host of “Horsemanship Radio as part of The Horse Radio Network.]

اطلاعات تماس

[نمایش-یادداشت-تماس[show-notes-contact

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • این محدوده سنی ۱۶ تا ۲۲ ساله بودن در کنار حیوانات بسیار مفید بود. من فکر می‌کنم اگر شما تمایل دارید که خیلی بالا و پایین باشید (از نظر احساسی)، که من واقعاً اینطور نیستم، من خیلی هم سطح هستم. اما اگر شما هستید و همه از آن عبور می‌کنند، این راه بسیار خوبی برای فروتنی، مراقبت از چیزی است که واقعاً در ازای آن چیزی نمی‌خواهد. می‌توانم بگویم که بزرگترین کمک برای من، بودن در کنار حیوانات و لحظاتی است که واقعاً نیاز دارید که متمرکز و متمرکز بمانید.

افکاری در مورد تنفس

  • من همیشه روی آن کار می کنم. من فکر می کنم که بزرگترین دشمن ما چیزی است که تعادل ما را از بین می برد و نفس کشیدن اولین چیزی است که از بین می رود. اگر نفس نکشیم، همه چیز از بین می رود.

منابع پیشنهادی

مشاوره برای تازه کار

  • به صورت داوطلبانه در مرکز درمانی اسب محلی خود بروید. آنها به کمک نیاز دارند و این بهترین راه برای بیرون آمدن از خود، شاد بودن، انجام کاری برای دیگران، حیوانات نیز خواهد بود و یک اثر باقیمانده این خواهد بود که شما در اطراف این حیوانات شگفت انگیز قرار خواهید گرفت.

پاداش تشکر

برای تشکر از اینکه گوش دادید، اینفوگرافیک ذهن مشغول آرام خود را دانلود کنید. بر تنفس، ورزش و مانتراها تمرکز دارد. لطفا نام و ایمیل خود را بگذارید تا اینفوگرافیک خود را بلافاصله در صندوق ورودی خود دریافت کنید. آن را از اینجا دانلود کنید.