۰۸۷ آخر هفته های اضطراب و ذهن آگاهی با بروس لنگفورد و جفری آگوستینلی


۳۰ آوریل ۲۰۱۶

اضطراب و ذهن آگاهی. اجبار می تواند به شکلی از اضطراب تبدیل شود، مانند انجام کارها فقط برای انجام آنها. جفری آگوستینلی

اضطراب می تواند شما را پایین بیاورد و همچنین می تواند خانواده را از بین ببرد. می تواند زندگی شما را متوقف کند. وقتی به اضطراب فکر می‌کنم، به زمانی فکر می‌کنم که حدوداً هشت ساله بودم، با خانواده‌ام در مزرعه زندگی می‌کردم و متوجه شدم که مادرم ناراضی است. او خیلی درد داشت. او ناراحت به نظر می رسید و من نمی دانستم چرا.

سپس او این بثورات را در تمام دستانش گرفت. پسوریازیس بود ابتدا تکه‌های کوچکی بود و سپس روی بیشتر دست‌ها و بالای مچ‌هایش قرار گرفت. قرمز و خام و بسیار دردناک بود.

انجام هر کاری برایش سخت بود. او برای محافظت از دستانش دستکش لاستیکی یا دستکش نخی می پوشید. واقعا دوران سختی بود چون همه می دانستیم که او چقدر درد دارد و چقدر رنج می برد. به نظر می رسید که باید دلیلی داشته باشد.

او بارها و بارها نزد دکتر رفت و دکتر نمی دانست باید چه کند. او کرم های مختلفی را امتحان کرد و به نظر نمی رسید هیچ کمکی کند. همیشه این احساس غالب وجود داشت که من متوجه شدم او چقدر ناراضی است. مثل یک یاس بود. ناراحتی تمام زندگی و شخصیت او را پوشانده بود.

سپس فکر می کنم او شروع به تمرکز روی انجام کارهایی کرد که دوست داشت انجام دهد. او شروع به بافتن و صنایع دستی و سایر فعالیت های خلاقانه کرد. سپس پسوریازیس شروع به از بین رفتن کرد. نمی‌دانم که این تصادفی بوده است یا نه، اما نمی‌دانم که آیا این کار روی آن صنایع دستی به خاطر هوشیاری بود. فکر می‌کنم این واقعاً به او کمک کرد تا به جلو حرکت کند و پسوریازیس در نهایت از بین رفت.

مهمان:

نقل قول ها:

  • بزرگترین سلاح در برابر استرس، توانایی ما در انتخاب یک فکر بر دیگری است. – ویلیام جیمز
  • اگر افسرده هستید در گذشته زندگی می کنید، اگر مضطرب هستید در آینده زندگی می کنید، اگر در آرامش هستید در حال زندگی می کنید. ناشناس
  • اضطراب شما را وادار می کند تا قبل از اینکه به آنچه واقعاً باید انجام شود، دست به کار شوید. در برابر فشار مقاومت کنید. – آلن اشلی
  • این آینده ای نیست که شما از آن می ترسید. تکرار گذشته است که شما را مضطرب می کند. ناشناس [show-notes-bio]

کتاب ها:

پاداش تشکر:

برای تشکر از اینکه گوش دادید، اینفوگرافیک ذهن مشغول آرام خود را دانلود کنید. بر تنفس، ورزش و مانتراها تمرکز دارد. لطفا نام و ایمیل خود را بگذارید تا فوراً آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید. آن را از اینجا دانلود کنید.