۱۰۶ همه انسان ها به یک انرژی جهانی متصل هستند جولی زوژک توضیح می دهد


۱۳ ژوئن ۲۰۱۶

جولی زوزک یک مربی تجاری بسیار مورد توجه است و با کارآفرینان برتر در سراسر جهان کار می کند. جولی با درک اینکه سفر کارآفرینی او شکل شدیدی از توسعه شخصی است، به کارآفرینان کمک می‌کند تا بر ترس و باورهای محدودکننده خود غلبه کنند تا موانع موجود در مسیر موفقیت را از بین ببرند. جولی همچنین به خاطر پادکست هیجان انگیزش، کسب و کار آگاهانه با یوگی شرکت، به خوبی شناخته شده است. ارزش های اصلی جولی آزادی، ریسک، عشق، رشد و ماجراجویی است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من بیشتر می توانم احساساتم را مشاهده کنم، آرام تر هستم و مانند زمانی که جوانتر بودم، واکنش شدید و آتشفشانی نشان نمی دهم. من واقعاً می‌توانم سناریوها را مشاهده کنم و بگویم خوب، شما می‌دانید که این واقعاً چه چیزی مرا ناراحت می‌کند، زیرا xyz همان چیزی است که شما منظور داشتید و سپس شخص دیگر می‌گوید نه، منظور من این نبود. من می توانم بدون داشتن یک واکنش شدید و احساسی در مورد چیزها صحبت کنم و فکر می کنم این به خاطر هوشیاری و تمام کارهای مراقبه ای است که انجام داده ام.

منابع پیشنهادی

مشاوره برای تازه کار

  • صبور باش لطفا من اغلب متوجه می شوم که مردم سؤالات زیادی دارند، یعنی آیا این کار را درست انجام می دهم؟ فقط احساسات خود را مشاهده کنید و اعتماد کنید که آن را به درستی انجام خواهید داد. به آن ادامه دهید، هر روز توقف نکنید تا ببینید که آیا کار می کند یا خیر، فقط ادامه دهید.

پاداش تشکر:

برای تشکر از اینکه گوش دادید، اینفوگرافیک ذهن مشغول آرام خود را دانلود کنید. روی تنفس، ورزش و مانتراها تمرکز دارد. لطفا نام و ایمیل خود را بگذارید تا اینفوگرافیک خود را فوراً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. آن را از اینجا دانلود کنید.