۱۱۱ آخر هفته آب و ذهن آگاهی با بروس لنگفورد


۲۵ ژوئن ۲۰۱۶

آب و ذهن آگاهی؛ چنین ترکیب عالی هرگز متوجه نشدم که چقدر آب می تواند به من آرامش دهد، به خصوص فقط با قدم زدن در کنار رودخانه یا رفتن به دریاچه. آب اثری دارد که توصیف آن آسان نیست. لائوتسه در مورد آب زیاد صحبت می کند تائو تا چینگ. اگر با آن آشنایی ندارید، تائو تا چینگ یک متن چینی باستانی است که قدمت آن به قرن چهارم قبل از میلاد باز می‌گردد. دکتر. وین دایر آن را به تفصیل مطالعه کرد و در مورد هر آیه تائو تا چینگ مقاله ای نوشت. سپس آن را به عنوان کتابی به نام «افکارت را تغییر بده، زندگیت را تغییر بده» منتشر کرد. آب به من کمک می کند تا به روشی عمیق و کامل آرام شوم. نشست آرامش و نفس کشیدن من را به یاد اثر تسکین دهنده و آرامش بخش آب بر من می اندازد. با استرس کمتر، می توانم آرامش داشته باشم و عمیق تر نفس بکشم.

من خوشحالم که میهمان نشست آرامش و نفس کشیدن با Pompe Strater-Vidal هستم. او یک راهب ذن و یک فرد واقعاً آرام است. ممکن است بخواهید برای لذت بردن از نشست رایگان Relax and Breathe در ماه جولای با ثبت نام در اینجا برنامه ریزی کنید: www.relaxandbreathesummit.com

نشست رایگان آرامش و نفس کشیدن:

اینجا ثبت نام کنید: www.relaxandbreathesummit.com

پاداش: یک امتیاز اضافی. Pompe برای شرکت شما یک هدیه رایگان به شما ارائه می دهد.

هدیه رایگان پومپ برای شما

نقل قول ها:

  • آیا حوصله دارید تا گل و لای شما ته نشین شود و آب صاف شود؟ آیا می توانید بی حرکت بمانید تا زمانی که اقدام درست خود به خود ظاهر شود؟ لائو تزو – تائو ته چینگ
  • آب جاری هرگز نمیگندد. بنابراین شما فقط باید به جریان خود ادامه دهید. – بروس لی
  • همانطور که قبل از غذا خوردن دست های خود را می شویید، قبل از درگیر شدن با دنیا ذهن خود را پاک کنید. موجی
  • قطره قطره دیگ آب پر می شود. همینطور خردمند با جمع آوری آن کم کم خود را پر از خیر می کند. – بودا
  • ذهنتو خالی کن بی شکل، بی شکل، مانند آب باشید. آب را در فنجان می ریزی، می شود فنجان. آن را در قوری بگذارید، می شود قوری. آب می تواند جاری شود یا خزش کند یا چکه کند یا سقوط کند. آب باش دوست من بروس لی.

کتاب ها:

  • افکار خود را تغییر دهید، زندگی خود را تغییر دهید اثر وین دایر

پاداش تشکر

لذت بردن از نشست آرامش و نفس کشیدن رایگان است. اینجا ثبت نام کنید: www.relaxandbreathesummit.com

استرس کمتر / اضطراب را مدیریت کنید / استرس را رها کنید

تکنیک هایی که فقط چند دقیقه طول می کشد و می توان آنها را در هر مکانی اجرا کرد.

به من و بیش از ۲۰ کارشناس دیگر، از جمله سازمان‌دهنده رویداد، مربی تحول‌آفرین، و راهب ذن، پومپ استراتر-ویدال، بپیوندید، تا در مورد تکنیک‌های ساده‌ای که به شما کمک می‌کند در هرج و مرج آرام شوید، صحبت می‌کنیم.

دو مصاحبه ۳۰ دقیقه ای در روز، در یک دوره ۱۲ روزه.

ثبت نام رایگان و در این لینک موجود است: Relax And Breathe Summit