۱۱۳ افسر اصلاحی که قبلاً از نظر عاطفی تخلیه شده بود، نیکول هالند از ذهن آگاهی برای بازگشت استفاده می کند


۳۰ ژوئن ۲۰۱۶

نیکول هالند به مشتریانش کمک می کند تا از استراتژی هایی برای بهره وری و الهام گرفتن استفاده کنند. نیکول از طریق پادکست خود، The Business Building Rockstars Show، به کارآفرینان کمک می کند تا کسب و کارهای آنلاین سودآور و هیجان انگیز بسازند. نیکول معتقد است که هیچ راه درستی برای انجام هر کاری وجود ندارد مگر اینکه برای شما احساس خوبی داشته باشد، و او معتقد است که هوشیار بودن مکانی عالی برای شروع است. وقتی با مشتریان کار نمی‌کند یا محتوای قاتل تولید نمی‌کند، نیکول را می‌توان در حال سرگردانی در تاکستان‌های نیاگارا، انتاریو، کاوش در ساختمان‌های قدیمی، یا در آغوش گرفتن با گربه‌های نجات‌دهنده‌اش یافت.

اطلاعات تماس

  • وب سایت: bbrshow.com
  • پادکست: The Business Building Rockstars Show

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • این به من کمک کرد تا احساس خوبی داشته باشم.

افکار در مورد تنفس

  • من عاشق نفس کشیدن هستم. من عاشق بو کردن هستم. من دوست دارم اجازه دهم ریه ها و شکمم پر شود. وقتی آن را رها می‌کنم، احساس رهایی می‌یابد.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: بیندیش و ثروتمند شو ناپلئون هیل
  • برنامه: زنگ ذهن آگاهی

مشاوره برای تازه کار

هیچ راه درستی وجود نداره آن را امتحان کنید. باهاش ​​بازی کن. هرچه بیشتر تمرین کنید، بهتر می‌شوید و هماهنگی بیشتری خواهید داشت.

پاداش تشکر

برای نشست رایگان Relax and Breathe Summit ثبت نام کنید

www.relaxandbreathesummit.com

تکنیک های تمدد اعصاب را یاد بگیرید که فقط چند دقیقه طول می کشد و می توانید آن را در هر مکانی انجام دهید.

به من و بیش از ۲۰ متخصص دیگر، از جمله برگزارکننده رویداد، Pompe Strater-Vidal بپیوندید. او یک مربی تحول آفرین و راهب ذن است. شما تبدیل به فردی خواهید شد که در هرج و مرج آرامش خواهید داشت.

دو مصاحبه ۳۰ دقیقه ای در روز، در یک دوره ۱۲ روزه از ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۶. ثبت نام رایگان است و در این لینک موجود است: Relax And Breathe Summit