۱۱۸ با کمک به خودتان ابتدا به دیگران کمک کنید، مربی یوگا، کاترین دی لولو را توصیه می کند


۱۱ جولای ۲۰۱۶

کاترین دی لولو دانشجوی یوگا و ذهن آگاهی است. او یک سال پیش معلم یوگا خود را آموزش داد و هدف او این است که تمرینات یوگا و تمرکز حواس را در نقش خود به عنوان یک مددکار اجتماعی ترکیب کند و رویکردی جامع برای درمان با مشتریانش ایجاد کند.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • فکر می‌کنم این واقعاً به من اجازه می‌دهد قبل از واکنش متوقف شوم. این به من این امکان را می دهد که فقط یک لحظه مکث کنم و شاید از خودم بپرسم “چرا همین الان من را آزار می دهد؟” این واقعاً به من این امکان را می دهد که در موقعیت ها آرام بمانم، به خصوص با شکست در زندگی. این به من کمک می کند که واکنشی نشان ندهم، اما در عوض، به این شکست ها به عنوان ایجاد امکانات جدید برای خودم نگاه کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس بزرگ است. وقتی با نفسم ارتباط برقرار می کنم، فقط من را به لحظه حال می رساند. فقط به من یادآوری می کند که نفس کشیدن چقدر ساده و زیباست. این نیازی به یک فرآیند پیچیده نیست. نفس کشیدن زندگی است. اتصال مجدد به آن بسیار ساده است.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: بدون کتاب
  • برنامه: تجربه مراقبه ۲۱ روزه اپرا و دیپاک

مشاوره برای تازه کار

همانطور که یوگا یک تمرین است، ذهن آگاهی نیز یک تمرین است. فقط با خودتان سخاوتمند باشید و اگر حواس‌تان پرت شد یا ذهنتان پرت شد، به خودتان سخت نگیرید. تازه شروع، شاید شما فقط سه نفس عمیق هر روز صبح بکشید و این می تواند به مدیتیشن طولانی تری منجر شود. فقط به خود اجازه دهید تا تمرین را کشف کنید.

پاداش تشکر

برای نشست رایگان Relax and Breathe Summit ثبت نام کنید

www.relaxandbreathesummit.com

تکنیک های تمدد اعصاب را یاد بگیرید که فقط چند دقیقه طول می کشد و می توانید آن را در هر مکانی انجام دهید.

به من و بیش از ۲۰ متخصص دیگر، از جمله برگزارکننده رویداد، Pompe Strater-Vidal بپیوندید. او یک مربی تحول آفرین و راهب ذن است. شما تبدیل به فردی خواهید شد که در هرج و مرج آرامش خواهید داشت.

دو مصاحبه ۳۰ دقیقه ای در روز، در یک دوره ۱۲ روزه از ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۶. ثبت نام رایگان است و در این لینک موجود است: Relax And Breathe Summit