۱۱۹ میراث شما بر جهان و ابدیت شما تأثیر می گذارد H Guthrie Chamberlain III می گوید


۱۴ جولای ۲۰۱۶

H Guthrie Chamberlain III به شما کمک می کند تا میراث زنده خود را بسازید. او و همسرش پائولا متخصصان کارآفرینی با خرد و بینش استثنایی هستند که مشتریان خود را قادر می‌سازند تا میراث خود را با موفقیت ایجاد و بسازند. شرکت آنها Venture Consulting Group, Inc. به کسب و کارها کمک می کند تا سودآوری و جریان نقدی را با کارایی به حداکثر برسانند. گاتری همچنین یک مسیحی قوی و فداکار است که از طریق پادکست خود، Wisdom-Trek، آموزش می دهد و به اشتراک می گذارد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • این به من این امکان را می دهد که در مواقعی که ممکن است گیج شده باشم عقب نشینی کنم و استراحت کنم. همچنین به من این امکان را می دهد که بتوانم از منظری بزرگتر به زندگی نگاه کنم. این به من کمک می کند مهم ترین چیز در زندگی را ببینم و ببینم در یک لحظه خاص در یک روز خاص چه مشکلاتی را تحمل می کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن کار بسیار خوبی است که می توانید انجام دهید زمانی که در مورد چیزی بی قرار یا تنش هستید. فقط یک قدم به عقب برگردید، نفس عمیق بکشید، کمی مراقبه کنید، چشمان خود را ببندید و مکث کنید، فقط برای اینکه به خودتان فرصتی بدهید تا روی آنچه واقعا مهم است فکر کنید و دوباره تمرکز کنید.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: مزامیر موجود در کتاب مقدس
  • برنامه: YouVersion Bible

مشاوره برای تازه کار

فقط درک کنید که زندگی یک ماراتن است، ما تمام آنچه را که امروز باید انجام دهیم، انجام نداده‌ایم، به زندگی از منظری بزرگ‌تر نگاه کنیم و گاهی به عقب برگردیم تا فکر کنیم، استراحت کنیم، تصویر بزرگ‌تر را در ذهن داشته باشیم. که هر روز می‌توانیم به جلو برویم، اما نه با سرعتی گیج‌کننده که در آن تنها کاری که انجام می‌دهیم عجله کردن از چیزی به چیز دیگر بدون صرف زمان برای تمرکز، آرامش و لذت بردن از زندگی است.