۱۳۳ ارتباط با آنچه بزرگتر از خودمان است، نویسنده میلیونر آگاه را پیشنهاد می کند JV Crum III


۱۴ آگوست ۲۰۱۶

JV Crum III به کارآفرینان تثبیت شده کمک می‌کند تا با رشد کسب‌وکارهایی که در جهان تفاوت ایجاد می‌کنند، تأثیری بزرگ و سودهای بزرگ ایجاد کنند. او سخنران، مربی، ستون نویس هافینگتون پست و نویسنده شماره ۱ کتاب «میلیونر آگاه: کسب و کار خود را با ایجاد تفاوت رشد دهید» است. JV میزبان «پادکست نمایش میلیونر آگاه» با رتبه برتر است. او موسس مدیر عامل ConsciousMillionaire.com، تجارت جهانی مربیگری و آموزش کارآفرین است. JV دارای مدرک MBA، JD، فوق لیسانس روانشناسی است و شرکت های موفقی ساخته و فروخته است و در فیلم آینده RiseUP حضور دارد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • از مدیتیشن، از تمرکز بر هوشیاری و هوشیاری، بسیار متضادتر است، من بسیار کمتر واکنش نشان می‌دهم و بسیار بیشتر تأمل می‌کنم و همچنین اغلب در حالت پذیرش منصفانه آن چیزی هستم که هستم و لحظه‌ای که در آن هستم. باعث می شود سواری نرم تری در زندگی داشته باشید.

افکاری در مورد تنفس

این تا حد زیادی بخشی از تمرین تمرکز حواس من است زیرا مدیتیشنی که انجام می دهم مدیتیشن ویپاسانا است. من هفت هفته در یک صومعه بودایی در یک خلوتگاه بسته زندگی کرده‌ام و فقط بر یادگیری مراقبه تمرکز کرده‌ام. روزهایی بود که ما فقط ۱۲ ساعت مدیتیشن را در سکوت انجام دادیم. مردم می رفتند، اوه، این وحشتناک است، شما قطعاً با خودتان روبرو می شوید، اما من آن را دوست داشتم و تمام مراقبه ای که انجام می دهم تمرکز بر نفس و فهمیدن این است که این نیروی واقعی زندگی است. تفاوت بین یک انسان زنده و یک انسان مرده در این است که آیا آنها نفس می کشند یا خیر.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: تمرین صلح اثر پما چودرون
  • کتاب: قلب تعلیم بودا نوشته تیچ نات هان
  • برنامه: بدون برنامه

مشاوره برای تازه کار

خوب، من قصد دارم یک کتاب دیگر را توصیه کنم. Thich Nhat Hanh، من عاشق Thich Nhat Hanh هستم و یک کتاب وجود دارد، پنجاه و هفت صفحه است، قرمز است، فکر می کنم آن را حفظ کرده ام. من آن را بارها خوانده‌ام و به افراد زیادی داده‌ام، و این توضیح او درباره سوترای قلب است. Heart Sutra حدود یک صفحه و نیم است، اما او واقعاً به شیوه ای بسیار زیبا در مورد اینکه چگونه همه چیز به هم مرتبط است و برای من، این قلب تمرکز حواس است، توضیح می دهد. این درک این است که آنچه هستیم و همه چیز در اطراف ما به هم مرتبط هستند و ما در این سفر با هم هستیم.