14 ایده برای ساندویچ گیاهی – Desiree Nielsen


خوب ، ساندویچ ها چیز زیبایی هستند: خوشمزه ، سیر کننده ، و شاید کمی کثیف یا تند. اگر شما هم مانند من طرفدار ساندویچ هستید ، من برای هر ولع و مناسبت یکسری ایده ساندویچ گیاهی مورد تایید رژیم پزشک دارم.

من عاشق یک ساندویچ خوب هستم. ای کاش ساندویچ فروشی های بیشتری طرز تهیه آن را می دانستند. کارم با مقادیر غم انگیز و ظریف هموس و چند تکه بادمجان کبابی آغشته است. بنابراین ، من دارم تا حدودی خوب در ساختن خود شما مانند shiitake BLT در کتاب آشپزی گیاهان بیشتر بخورید. همیشه کاملاً روی هم قرار می گیرید ، با نوعی مواد کثیف ، تند یا پنیری. نوعی ساندویچ که انتظار زمان ناهار را سخت می کند. اگر عاشق چنین ساندویچی هستید ، من ایده های ساندویچ گیاهی در اینجا دارم ، فقط برای شما (و من!)

چگونه یک ساندویچ سالم درست کنیم

همانطور که متخصص تغذیه در من از نامیدن غذا به عنوان “سالم” متنفر است ، می دانم که اکثر مردم فقط می خواهند مطمئن شوند ساندویچ هایشان به اندازه غذایی که می خورند بدنشان را تغذیه می کند. خبر خوب؟ تهیه یک ساندویچ واقعا مغذی آسان تر از آن است که فکر می کنید.

برای مثال ، من همانطور که به بشقابم نگاه می کنم ، به ساندویچ نگاه می کنم: آیا غلات کامل وجود دارد؟ میوه ها و سبزیجات؟ مقداری چربی سالم و مقداری پروتئین؟ منظورم این است که گاهی اوقات من فقط یک پنیر کبابی می خورم و آن را روزی صدا می کنم … اما اگر در مرحله خوردن ساندویچ زیاد هستم ، می خواهم آنها را متعادل نگه دارم تا احساس انرژی کنم.

 • بیایید نان صحبت کنیم: بعداً ، گاهی اوقات من فقط ساندویچ می خواهم روی خمیر ترش ترد … نان غلات جوانه زده سیلور هیلز همیشه مورد علاقه من است زیرا 2 برش به من 10 گرم فیبر و 12 گرم پروتئین گیاهی می دهد ، بنابراین می توانم هر چیزی را که ساندویچی که می خورم واقعا سیرم می کند! سایر گزینه های غنی از مواد مغذی عبارتند از: 100٪ چاودار یا خمیر ترش یا برای ساندویچ های روباز ، ورقه های چاودار Volkornbrot به سبک اروپایی-یا نان آجیل و دانه ای مانند My New Roots. (Psst … من به طور منظم با Silver Hills همکاری می کنم زیرا آنها را دوست دارم … اما این پست حمایت نمی شود!)
 • میوه ها و سبزیجات: این مکان برای صرفه جویی نیست. چه آنها را روی هم بچینید یا بگذارید کنار هم انباشته شوند ، سعی کنید یک فنجان کامل از چیزهای خوب بخورید! و به یاد داشته باشید ، در اینجا می توانید با بافت ها بازی کنید. مقداری هویج یا چغندر را رنده یا مارپیچ کنید. شمع روی فلفل قرمز سرخ شده جارد. مقداری ترشی پیاز! با آن تفریح ​​کنید
 • جایگزین های پروتئینی گیاهیاگر با نان غلات جوانه زده کار خود را شروع کرده اید ، از قبل پروتئین کافی را دریافت کرده اید. آنقدر که اضافه کردن فقط 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی طبیعی به شما یک ساندویچ با 17 گرم پروتئین می دهد !! سایر گزینه های پروتئینی گیاهی شامل لوبیای خرد شده ، برش های توفو دودی ، اسمیر غلیظ هموس ، توفو ترش شده یا تمپه است. همچنین می توانید با افزودن دل کنف پروتئین به پستو اضافه کنید.
 • ادویه ها: اگر از رژیم غذایی کم سدیم استفاده کنید ، چاشنی ها به اندازه کافی استفاده نمی کنند ، اما اگر رژیم غذایی کم سدیم ندارید (البته اگر بدانید ، باید بدانید که نان نیز سدیم بالایی دارد!) اگر سدیم مشکلی ایجاد نمی کند شما ، از چاشنی هایی مانند مایونز ، خردل دیژون ، پستو ، چاتنی و سس تند استفاده کنید تا سطح طعم و طعم بالای ساندویچ شما افزایش یابد!

14 دستور العمل ساندویچ گیاهی خوشمزه و سالم

برای همه طرفداران سامی گیاهخوارم … در اینجا برخی از دستور العمل های ساندویچ گیاهی مورد علاقه من از اینترنت آمده است!

بهترین ساندویچ صبحانه گیاهی

این ساندویچ صبحانه گیاهی خوشمزه + پر از تخم مرغ نخود و نان جوانه زده مملو از فیبر و پروتئین گیاهی است تا صبح شما را تغذیه کند. فقط 10 ماده و کمتر از 10 دقیقه برای تهیه یک وعده!

این دستور را ببینید

شیرینی با تخم نخود ، اسفناج و آووکادو
ساندویچ تخم مرغ پستو (گیاهی)

بزرگترین چیز در Tiktok تخم مرغ پستو است. در اصل ، شما تخم مرغ ها را در روغن موجود در پستو می پزید ، اما من چرخش خودم را روی این ساندویچ قرار دادم …

این دستور را ببینید

وگان کره ای ساندویچ تخم مرغ پستو درست می کند
پنیر کبابی گیاهی بوفالو جک فروت

این پنیر کبابی بوفالو جک فروت ، پنیری ، تند ، گوشتی و دودی ، یک ساندویچ پنیر کبابی خوشمزه و در عین حال مغذی است که تمام هوس غذایی راحت شما را برآورده می کند!

این دستور را ببینید

ساندویچ سالاد تخم مرغ وگان (FODMAP کم)

این ساندویچ سالاد تخم مرغ گیاهی کم FODMAP کاملاً خوراکی است و حتی سریعتر از سالاد تخم مرغ سنتی جمع می شود! فقط 10 دقیقه برای تهیه و 10 ماده یا کمتر.

این دستور را ببینید

دستانی که ساندویچ سالاد تخم مرغ گیاهی را روی بشقاب سفید نگه داشته اند
ساندویچ TLT

یک ساندویچ گیاهی TLT با الهام از ساندویچ کلاسیک BLT. این نسخه شامل تمپه ادویه دار با گوجه فرنگی گیلاس سرخ شده ، کمی کاهو خرد شده و یک تکه آووکادو بر روی یک تکه نازک (یا دو) نان عالی است.

این دستور را ببینید

نمای نزدیک ساندویچ TLT گیاهی
ماهی تن نخود گیاهی 5 دقیقه ای

این ساندویچ های تن ماهی نخود گیاهی با طعم و مزه ای که می خواهید ، بسیار آسان تهیه می شوند و فیبر و پروتئین گیاهی زیادی دارند.

این دستور را ببینید

ساندویچ های کنار هم چیدن نخود ، متخصص تغذیه Desiree Nielsen
تارتین سبزیجات بو داده و هوموس

سبزیجات بو داده و تارتین های هوموس در خانه تکرار می شوند و برای ناهار کامل هستند. نکته: تارتین های خود را با فتا گیاهی گیاه خوار کنید!

این دستور را ببینید

دستور العمل Tangy Tofu Vegan Bun Me

این غذای نان توفو گیاهی تند ، شیرین ، شور و تند همه چیز را دارد. من این ساندویچ گیاهی خوشمزه را با توفوی شیرین و خوشمزه با لعاب هویزین ، سبزیجات تند سریع و مقدار زیادی سبزی تازه بسته بندی کردم. لذت بردن!

این دستور را ببینید

ساندویچ با توفو و گیاهان در بشقاب با یک شیشه ترشی و سس تند
ساندویچ مرغ سرخ شده گیاهی کره ای

یک ساندویچ مرغ سرخ شده گیاهی با الهام از کره: قارچ صدفی سرخ شده تند و خوش طعم ، مایو گوچوآنگ تند ، کیمچی تربچه تند همه بین نان های کره نرم قرار گرفته اند.

این دستور را ببینید

ساندویچ مرغ سرخ شده گیاهی کره ای توسط Chez George
ساندویچ سالاد چینی چینی چینی

این دستور ساندویچ یک پیچ و تاب در یک گیاه خوار کلاسیک است ، اما با طعم بیشتر. یکی از بهترین دستور العمل های ناهار گیاهی با طعم تازه ، گیاهان تازه و یک غذای جامد.

این دستور را ببینید

ساندویچ سالاد نخودچی Tahini Ranch Ranch
بهترین ساندویچ پنیر کبابی وگان

یک ساندویچ پنیر کبابی گیاهی ترد ، چرب ، شور ، پنیری ، شور ، فوق العاده خوشمزه ، با مواد مغذی تهیه شده است.

این دستور را ببینید

نمای نزدیک ساندویچ پنیر کبابی گیاهی مینیمالیست بیکر
ساندویچ هوموس الهه سبز

این ساندویچ هوموس سالم ، دلچسب و تازه مهر تأییدی مشتاقانه از طرف ساندویچ شکاک ساکن شما می گیرد.

این دستور را ببینید

تمپه روبنا نورا کوک

پانسمان خانگی روسی ، تمپه سرخ شده و پنیر سوئیسی گیاهی بین تکه های نان چاودار قرار گرفته است تا این تمپه گیاهخواری دوباره روبرو شود. دنج ، دودی و خوشمزه است!

این دستور را ببینید

ساندویچ تمپه روبن نورا کوک
ساندویچ با لوبیا سیاه و سفید و چیپس کیل

دستور چاپ
دستور پین

ساندویچ لوبیا سفید گیاهی آسان با کلم پیچ ترد

ترکیب کاملی از لوبیا سفید خامه ای و لیمویی که لایه لایه آن کلم پیچ ترد است! تهیه این ساندویچ فقط 20 دقیقه زمان می برد ، وقتی روی نان پر فیبر سرو می شود بسیار سیر کننده است و اگر می خواهید بیرون غذا بخورید ، ناهار یکشنبه خود را آماده کنید.

زمان آماده سازی20 دقیقه

زمان پختن10 دقیقه

کل زمان20 دقیقه

عادت زنانه: شام ، ناهار ، غذای اصلی

غذا: آمریکایی

رژیم غذایی: فاقد گلوتن ، گیاهخواری ، گیاهخواری

کلید واژه ها: کلم پیچ ، ساندویچ ، لوبیا سفید

ترجیح رژیم غذایی: بدون لبنیات ، بدون گلوتن ، بدون آجیل ، گیاهخوار ، وگان

خدمات: 4 ساندویچ

نویسنده: Desiree Nielsen، RD

مولفه

کلم ترد

 • 1 دسته بزرگ جوانه فرفری نابود شده و به قطعات بزرگ پاره شده است
 • 2 قاشق بزرگ روغن زیتون خالص اضافی
 • من قاشق کوچک نمک
 • کم اهمیت خرج کردن تکه های چیلی خشک شده

لوبیا سفید را خرد کرد

 • 2 قوطی 14 اونس لوبیا سفید خامه ای مانند کانلینی یا دریایی خشک و شسته شده
 • 2 قاشق بزرگ آب لیمو تازه فشرده شده
 • 1 میخک های کوچک سیر ریز رنده یا خرد شده
 • یک و نیم قاشق کوچک نمک
 • فلفل سیاه تازه آسیاب شده چشیدن
 • کمی پاپریکا دودی (جایگزین)

لوازم ساندویچ

 • 8 تکه نان مورد علاقه شما
 • مایو گیاهی

دستورالعمل ها

کلم ترد

 • فر را با دمای 400 درجه فارنهایت (205 درجه سانتی گراد) گرم کنید. دو ورقه پخت لبه دار را با کاغذ روغنی بچینید و کنار بگذارید.

 • در یک کاسه بزرگ ، تکه های کلم پیچ را با روغن زیتون ، نمک و تکه های چیلی بریزید. وسوسه نشوید مقدار زیادی پودر چیلی یا نمک اضافه کنید ، زیرا با کوچک شدن تکه های کلم پیچ در فر ، چاشنی آن تشدید می شود.

 • کلم پیچ را به مدت 5 دقیقه تفت دهید ، سینی را بچرخانید و برای 3-6 دقیقه دیگر تفت دهید تا کلم پیچ کمی ترد شود اما کاملاً شبیه تراشه کلم پیچ نباشد.

 • اگر کلم پیچ شما فقط در یک سینی جا بگیرد ، سریعتر از کلم پیچ در هر دو قفسه شما پخته می شود. با دقت تماشا کنید تا کلم پیچ نسوزد و هنگام پخت کنار بگذارید.

لوبیا سفید را خرد کرد

 • در همین حال ، در یک کاسه متوسط ​​یا غذاساز ، لوبیا سفید ، آب لیمو ، سیر ، نمک و فلفل را مخلوط کنید. در صورت استفاده فلفل قرمز دودی اضافه کنید.

 • با چنگال یا نبض آن را هم بزنید تا مخلوط به یک خمیر ضخیم تبدیل شود. اگر لوبیای شما خشک به نظر می رسد ، کمی روغن زیتون به آن اضافه کنید تا شل شود. آب لیمو و نمک را به دلخواه میل کنید و تنظیم کنید.

جمع آوری ساندویچ

 • برش های نان مورد علاقه خود را برشته کنید.

 • نازک با سس مایونز بپاشید ، سپس نصف فنجان را به مخلوط لوبیا اضافه کنید. روی آن را با کلم پیچ ترد پر کنید و لذت ببرید!

یادداشت

هنگامی که روی هم چیده می شوند ، این ساندویچ ها به هم ریخته هستند … اگر این کار را انجام دهید ، این دستور به راحتی 5-6 ساندویچ درست می کند!
گزینه B: روی باز ، سپس چاقو و چنگال را سرو کنید!
این دستور همچنین با 2-3 حبه سیر تفت داده شده باقی مانده به جای سیر خام ، اگر کمی تخم مرغ دارید ، خوشمزه است.

دیدگاهتان را بنویسید