14 وعده غذایی بدون قابلمه برای قابلمه فوری ، سرخ کن یا اجاق گاز آهسته شما


به لطف دیگ فوری ، زودپز یا سرخ کن بادی ، برخی از غذاهای مورد علاقه خود را بدون گوشت به اشتراک بگذارید. همه خوشمزه هستند و همه برای صرفه جویی در وقت شما در آشپزخانه طراحی شده اند.

زمان غذا را آسان تر کنیدلوازم آشپزخانه زیادی در بازار وجود دارد که آماده سهولت پخت و پز است. مخلوط کن ، میکسر ، خردکن ، تخم مرغ پز ، غذاساز و فر توستر و غیره

به نظر می رسد سه دستگاه عمده ای که ما اغلب از آنها استفاده می کنیم عبارتند از دیگ آشپز (زودپز) ، سرخ کن هوا و قابلمه فوری (زودپز).


ما از برخی از دوستان متخصص تغذیه درخواست کردیم دستور العمل های مورد علاقه خود را بدون گوشت با استفاده از قابلمه فوری ، زودپز یا سرخ کن به اشتراک بگذارند. ما درباره شما چیزی نمی دانیم ، اما این مجموعه مانند چرخش کامل ظرف پاییزی و زمستانی به نظر می رسد.

غذاهای بدون گوشت را در رژیم غذایی خود بگنجانید

14 وعده غذایی بدون قابلمه برای قابلمه ، سرخ کن یا اجاق گاز آهسته شما

رژیم مدیترانه ای بارها و بارها نشان داده است که افزایش غذاهای گیاهی در رژیم غذایی شما یکی از راه های افزایش سلامت و کمک به کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن است. هدف اصلی این شیوه زندگی تمرکز بر غلات کامل ، سبزیجات ، میوه ها ، آجیل ، دانه ها و روغن زیتون است.


گاهی اوقات ممکن است سخت باشد ، به خصوص اگر به خوردن گوشت در هر وعده غذایی عادت کرده اید ، بدون داشتن هیچ گوشتی مطمئن باشید. خوشبختانه این روزها تعداد زیادی غذای گیاهی خوشمزه در اینترنت ، مجلات و رسانه های اجتماعی موجود است.

اگر در آزمایش رژیم های غذایی بدون گوشت تازه کار هستید ، برخی از پیشنهادات ما این است –

  • کوچک شروع کنید در هفته یک وعده غذایی انتخاب کنید تا سعی کنید بدون گوشت بمانید
  • عدس و لوبیا به دلیل داشتن پروتئین و فیبر ، راه های بسیار خوبی برای ایجاد یک غذای دلپذیر و سیر کننده هستند. بیشتر ببینید در چرا ما عدس را دوست داریم و شما نیز باید پست های زیادی
  • قارچ بافتی شبیه گوشت در برخی غذاها مانند سس اسپاگتی ، تاکو یا همبرگر دارد.
  • خانواده خود را سوار کنید و بخشی از این روند باشید ، آن را سرگرم کننده کنید!
  • آزمایش کنید و با دستور العمل های جدید ، ادویه جات و مواد اولیه بازی کنید

بنابراین بدون هیچ گونه مزاحمت بیشتر ، مجموعه دستور العمل های خوشمزه زیر را برای شروع مطالعه کنید.

دستور پخت و پز و دیگ بخار پز

تابه کروک سالم سینسیناتی چیلی مغذی بودن

عدس در این دستور العمل فلفل دلمه ای غلیظ و دلچسب جای گوشت گاو را می گیرد. ایده آل برای روزهای سرد زمانی که می خواهید به خانه بیایید و شام در حال حاضر آماده است و منتظر شما است.

عدس کاری سیب زمینی شیرین کاهو سبز شود از جانب

به لطف اجاق گاز آهسته ، تهیه این عدس کاری خوشمزه و خوش طعم از عدس سیب زمینی شیرین آسان است … فقط بریزید و بروید ، آن را تنظیم کنید و فراموش کنید. ناهار و شام را نسیم کنید.

سس سیب اجاق گاز آهسته از متخصص تغذیه خانگی

با تهیه دسته ای از این دستور العمل ساده و خوشمزه Slow Cooker Applesauce با آغوش باز خوش آمدید.

دستور العمل قابلمه فوری

دیدگاهتان را بنویسید