۱۴۲ مسئولیت انتخاب های خود را بپذیرید تا زندگی را آسان تر کنید. دبورا ویلیامز مربی پول


۵ سپتامبر ۲۰۱۶

دبورا ویلیامز یک مربی پول، حسابدار و پادکست است که متعهد به کمک به دیگران در جایی که پول با ذهنیت روبرو می شود، است. او راهی دارد که مشتریانش را به مکانی سرشار از رفاه و شادی هدایت کند. دبورا در خانه ای با اعتیاد بزرگ شد و بعداً با مردی الکلی ازدواج کرد. در ۳۰ سالگی متوجه شد که زندگی او واقعاً چقدر ناکارآمد است و تصمیم گرفت تغییراتی ایجاد کند. دبورا بینش فوق العاده ای در مورد بسیاری از جنبه های زندگی دارد و تمرکز حواس یکی از آنهاست.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

جو سومودی (مربی مدیتیشن دب)

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این امکان را داده است که دیگر افسرده نباشم و برای خودم متاسف نباشم و شادی را در زندگی روزمره خود بیابم.

افکاری در مورد تنفس

  • در کتاب من، نفس کشیدن بهترین راه برای توقف و حواستان است. شما در شرف انجام کاری هستید که بعداً انجام می دهید، آرزو می کنید ای کاش انجام نمی دادید. و هنگامی که می ایستید و آن نفس عمیق می کشید، به شما فرصتی می دهد که افکار خود را جمع آوری کنید و به این فکر کنید که اگر آنطور که باید با آن رفتار نکنید یا زمانی که زمان لازم است کنار بروید، چگونه می تواند انجام شود.

منابع پیشنهادی

مشاوره برای تازه کار

همانطور که نیک اسنپ، رهبر بهره‌وری می‌گوید، شما باید از کوچک شروع کنید، باید از کارهایی که می‌خواهید انجام دهید، شروع کنید، زیرا کارها را به سرانجام خواهید رساند. شما باید واقعاً به خود یادآوری کنید، حواس تان باشد که باید با خودتان صبور باشید و در حین گذر از این چیزها با خودتان مهربان باشید. این کار سختی است، اما واقعا ارزش کار کردن را دارد.