۱۵۰ ذهن آگاهانه دنبال رویاها با ایمی جی


۳ اکتبر ۲۰۱۶

Aimee J. یک توسعه دهنده نرم افزار، پادکست، بلندگو و Chief Dream Chaser در پادکست Chasing Dreams است. Aimee پادکست را در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد و پادکست های متعددی از جمله Revisiting Haven را راه اندازی کرد که در مورد برنامه تلویزیونی Haven صحبت می کند. این پروژه Aimee را به نوا اسکوشیا، کانادا برد تا با بازیگران و خدمه Haven در محل مصاحبه کند. Aimee با آخرین پادکست خود، Chasing Dreams، در تلاش است تا مردم را برای تعقیب رویاهای خود الهام بخشد و انگیزه دهد. Aimee معتقد است که مهم است که بدون پشیمانی زندگی کنید و به همین دلیل باید حرکت کنید، فرصت کنید و رویاهای خود را دنبال کنید.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی ذهنیت من را برای روز تنظیم می کند. می تواند آن را حل کند یا با انجام ندادن آن، مضطرب شود.

افکار در مورد تنفس

  • انجام این کار به صورت روزمره کار خوبی است. وقتی خسته می شوم، کمی وقت می گذارم تا فقط نفس های عمیق بکشم و بیرون بیاورم. من این کار را در ملاء عام انجام نمی دهم، فقط به کناری می روم و به خودم زمان می دهم تا ریست کنم.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: ایجاد جادو لی کوکرل (این کتاب فوق العاده ای در مورد رهبری است، اما من آن را به همه توصیه می کنم)
  • برنامه: فهرست شگفت‌انگیز یا چیزها یا خارق‌العاده (هر نوع لیست کارهایی به عنوان دستیار بهره‌وری)

مشاوره برای تازه کار

آن را یک لحظه در نظر بگیرید، به این معنی که به خودتان فکر کنید. سعی نکنید تمام دنیا را تصاحب کنید. سعی نکنید بیشتر از آنچه باید به عهده بگیرید. با چیزی ساده شروع کنید، چیزی که می دانید. سعی کن مراقب خودت باشی حال شما چگونه است، دنیای شما در آن لحظه چگونه است و سپس از آنجا بروید.