۱۶۵ واقعی، خام، صادق و آگاه باشید DrEd Osburn را توصیه می کند


۲۱ نوامبر ۲۰۱۶

دکتر. اد آزبرن یک متخصص کایروپراکتیک سطح بالا است که خارج از چارچوب فکر می کند. وقتی این را می گویم، منظورم این است که او به تنهایی به صدها پزشک دیگر کمک کرده است تا از تمرین سختگیرانه ۴ دیواری یک دفتر آجر و ملات خودشان و به دنیای گسترده آنلاین گسترش یابند. بسیاری از شنوندگان نام تجاری DrEd، “شیوه زندگی لپ تاپ” را می شناسند. دکتر. اد به جایی رسید که نیاز و تمایل به گسترش را احساس کرد و با انجام این کار، به یکی از برجسته‌ترین همکاران حرفه کایروپراکتیک تبدیل شد.

اطلاعات تماس

  • وب سایت: Thelaptoplifestylepodcast.com
  • پادکست: پادکست سبک زندگی لپ تاپ

تاثیرگذارترین فرد

  • دکتر. کارن آزبرن (همسرم)

تاثیر بر احساسات

  • چالش‌هایی که من با سلامت جسمی‌ام دارم، خواه متخصصم بگوید، “اینها شرایط خودایمنی هستند، مرتبط با استرس نیستند”. یک جزء استرس وجود دارد. هوشیار بودن و خودآگاه بودن به من این امکان را داده است که در واقع به بدنم اجازه بهبودی بدهم. هیچ چیز قدرتمندتر از این نیست وقتی تاریخ انقضای عمرتان به شما داده می‌شود، می‌توانید آن را مصرف کنید و از ابزارهایی مانند خودآگاهی، هوشیار بودن، حضور برای ایجاد تغییر فیزیکی در سلامتی‌تان استفاده کنید. به همان اندازه که بزرگ می شود.

افکاری در مورد تنفس

  • هر زمان که در آن لحظات شک به خود دارم، آن لحظاتی که احساس می‌کنم مورد حمله قرار گرفته‌ام یا سوءتفاهم شده‌ام، همیشه نفس‌هایم را بررسی می‌کنم. اگر تنفس من کم عمق باشد یا نه آنقدر عمیق، تنفس روده ای، در واقع جابه جا می شوم و تازه شروع به کشیدن آن نفس های عمیق می کنم. اگر این کار را انجام دهم، متوجه می شوم که کل طرز فکر من در واقع تغییر می کند. به نظر می رسد فقط همه چیز را پاک می کند. همچنین به شما آن لحظه را می دهد که بایستید و بروید، “خوب” و قبل از اینکه من واکنشی نشان دهم تصمیم بگیرید.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: هفت عادت خانواده های بسیار مؤثر اثر استیون کوبی
  • برنامه: برنامه زمانبندی

مشاوره برای تازه کار

امروز شروع کن. همه چیز در مورد اعدام است، همه چیز در مورد اقدام است. دلیلی وجود ندارد، اول از همه، که نمی توانید از امروز شروع کنید، اینطور نیست که به ابزار یا استراتژی خاصی نیاز داشته باشید. انتظار ۲۴ ساعت، انتظار ۴۸ ساعت، ۷۲ ساعت، یا شش ماه از هم اکنون. اگر صدا با شما صحبت می کند، از همین امروز شروع کنید.