۱۶۷ دویدن به سمت تمرکز درونی با گابریل فوران قهرمان جهان


۲۸ نوامبر ۲۰۱۶

گابریل فوران یک دونده قهرمان جهان است. آهسته دویدن ورزشی است که دویدن را با شعبده بازی ترکیب می کند. گابریل ۹ سال است که دونده است و حدود سه سال است که دونده است. انجمن بین المللی دویدن، IGA، جایی است که گابریل اولین رکورد جهانی خود را به دست آورد. در ۳ توپ ۱۶۰۰ متری زن بود. او آن را در ۵:۵۸ دوید که رکورد قبلی را که در سال ۱۹۸۹ ثبت شده بود با ۱۹ ثانیه شکست. IJA از دهه ۱۹۸۰ قهرمانی داشته است. گابریل بسیار رقابتی است و همچنین از شنا کردن لذت می برد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • دوستم مایک که در ابتدا مرا به مسابقه دویدن ۵ کیلومتر دعوت کرد

تاثیر بر احساسات

  • نمی دانم آیا آهسته دویدن واقعاً این تغییر قابل توجه را ایجاد کرده است یا خیر، زیرا شبیه به دویدن است که من قبلاً چندین سال قبل از شروع دویدن انجام داده بودم. متوجه می شوم که می توانم به همان حالت عاطفی برسم که با دویدن می توانم، هنگام دویدن. بنابراین واقعاً راهی متفاوت برای رسیدن به یک مکان است.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن چیزی است که من واقعاً به آن فکر نمی کنم. مربی‌ام می‌گوید که من فقط وقتی می‌جنگم از طریق بینی نفس می‌کشم. فکر می‌کنم در واقع کمی از طریق دهان نفس می‌کشم، اما واقعاً سعی می‌کنم این کار را نکنم زیرا چیزی که در ابتدای شروع به دویدن متوجه شدم این بود که اگر از طریق دهان نفس بکشید، دهان شما واقعاً خشک می‌شود و این راحت نیست. من سعی می کنم از انجام بسیاری از این کارها دوری کنم.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: بهترین معلمان کالج چه می کنند اثر کن بین
  • برنامه: N/A

مشاوره برای تازه کار

به آنها می‌گفتم درباره کارهایی که اغلب انجام می‌دهند یا کارهایی را که از انجام آن‌ها لذت می‌برند، یاد بگیرند و در نظر بگیرند که چگونه برای انجام آن کارها آماده می‌شوند، در حین انجام آن چه چیزهایی دارند، چه احساسی دارند، چه حرکات فیزیکی را تجربه می‌کنند. آنها آن را انجام می دهند. اگر آنها بتوانند در مورد آن فکر کنند، شاید بتوانند همان ایده ها را در کارهایی که کمتر با آنها راحت هستند یا کمتر از آنها لذت می برند به کار ببرند. شاید این عادت بتواند تجربه مثبت تری برای آنها باشد.