۱۶۸ مدل Twirly Girls Cares about Yourself بودن را توضیح می دهد سینتیا جمین


۱ دسامبر ۲۰۱۶

سینتیا جمین یک کارآفرین خلاق است که مسئول یک برند میلیون دلاری به نام Twirly Girl است. او نیازی را در بازار دید و با رشد کسب و کار و نام تجاری خود، به تمایلات خلاقانه و تجاری خود اجازه داد. او کسب و کار خود را تجربه ای شفابخش و لذت بخش می نامد. ذهن‌آگاهی موضوع اصلی زندگی سینتیا است و علی‌رغم برخی چالش‌های بزرگ، روحیه قوی و عزم او باعث پیشرفت او شده است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • دالایی لاما – کلیپ ها و فیلم های زیادی در مورد او دیده ام. روشی که او به همه چیز نزدیک می شود بسیار زیبا و بسیار روشن است. چطور می‌توانی از این احساس دوری که می‌خواهم سعی کنم آدم بهتری باشم؟

تاثیر بر احساسات

  • فکر می‌کنم با بزرگ‌تر شدن، یاد گرفته‌ام به جای تلاش برای کشف آینده یا پشت سر گذاشتن گذشته، بیشتر به لحظه اعتماد کنم. من یاد گرفته ام که بیشتر به لحظه اعتماد کنم و هوشیار بودن واقعاً به من این امکان را می دهد که به رفتارم افتخار کنم زیرا برای فکر کردن به چیزها وقت می گذارم. نه همیشه، اما حداقل از کاری که انجام می‌دهم آگاه هستم که در واقع باعث می‌شود احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس واقعاً به شما الهام می‌دهد و نفس کشیدن به شما اجازه می‌دهد چند ثانیه زمان بگذارید تا سیستم عصبی را آرام کنید و به شما اجازه می‌دهد کمی شفاف‌تر فکر کنید. حتی آن زمان را صرف کنید و بدن خود را احساس کنید. من می‌توانم بگویم این مهمترین کاری است که انجام می‌دهد و فقط خودم را به همه چیزهایی که در اطرافم هستند متصل می‌کنم.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: پیامبر اثر خلیل جبران
  • کتاب: چهار توافق اثر دون میگل رویز
  • برنامه: برنامه مدیتیشن توسط دیوید الیوت www.DavidElliot.com را ببینید

مشاوره برای تازه کار

فکر می‌کنم منابع زیادی وجود دارد که می‌توانید بخوانید، اما فکر می‌کنم مهم‌ترین چیز این است که از خود این سوال بپرسید: چقدر می‌خواهید در زندگی خود حضور داشته باشید؟ چقدر می خواهید در برابر انگیزه ها و انرژی های اطراف خود باز باشید؟ اگر پاسخ دهید «خیلی» و «بله، من می‌خواهم در زندگی‌ام حضور داشته باشم»، برای انجام این کارها اقدامات لازم را انجام خواهید داد. راه‌های مختلفی برای حواس‌پرتی وجود دارد، بنابراین مهم‌تر است که واقعاً قصد خود را تعیین کنید و اهداف خود را برای خود و زندگی‌تان تعیین کنید.