۱۷۴ شادی، شادی و آرامش پس از ۱۰ سال جستجو توسط اسکات ویلهایت کشف شد


۱۹ دسامبر ۲۰۱۶

اسکات ویلهایت یک فیلمساز تجاری برنده جوایز است که به یک کارآفرین اجتماعی تبدیل شده است. به عنوان یک نویسنده، تهیه کننده و کارگردان، او از یک حرفه خلاقانه امیدوارکننده لذت می برد بدون اینکه واقعاً از آن لذت ببرد. در طول ده سال از پربارترین سال هایش، او آنها را ده تا از تاریک ترین و ناخوشایندترین سال های زندگی خود دید. او احساس بی جهت بودن می کرد و زندگی اش فاقد هدف و معنا بود. همه اینها زمانی تغییر کرد که یکی از دوستان او را با دنیای روانشناسی مثبت آشنا کرد و تفاوتی را که از انتخاب آگاهانه و آگاهانه چیزی که ذهناً روی آن تمرکز می کند به او نشان داد. او با دگرگونی شخصی خود می خواست آموزش را به راحتی در دسترس دیگران قرار دهد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • Shawn Achor (گوینده TedX)

تاثیر بر احساسات

  • من تمام این چیزهای وحشتناک را در زندگی ام داشتم که خیلی عجیب بود، زیرا بخش زیادی از زندگی برای من خوب بود، اما من آن را متوجه نمی شدم، بنابراین باید آنها را به جایی که بیشتر کنترل می کنم به جای اینکه توسط چیزی به اطراف پرت شود، داشته باشم. به نظر می رسد در روزگار من بد می شود، می دانید که اکنون کنترل بیشتری دارم. من فقط با جریان حرکت نمی کنم. من مسیرم را ترسیم می کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • من برخی از این تنفس را صبح‌ها هنگام مدیتیشن انجام می‌دهم و چند دقیقه‌ای را صرف تمرکز بر نفس خود می‌کنم و واقعاً در آنجا متمرکز می‌شوم.

منابع پیشنهادی