۱۷۵ درمان کوانتومی و NLP برای تغییر بدن و ذهن. بث ساترلند


۲۲ دسامبر ۲۰۱۶

بث ساترلند یک مربی با توانایی‌های گسترده از جمله برنامه‌نویسی عصبی زبانی، معروف به NLP، شفای کوانتومی، لمس شفابخش و همچنین هدایای بصری باورنکردنی است. او به مشتریانش کمک می کند تا از طریق تجربیات منحصر به فرد مربیگری و همچنین جلسات درمانی، کارگاه ها و برنامه هایی برای بدن فیزیکی، دستخوش تغییرات اساسی شوند. برخی از تأثیرگذاران او عبارتند از: باب پراکتور، لوئیز هی، تونی رابینز، زیگ زیگلر و دکتر وین دایر.

اطلاعات تماس

  • وب سایت: bethsutherland.com

تاثیرگذارترین فرد

  • وین دایر و آدام مک لئود

تاثیر بر احساسات

  • می‌گفتم شانه‌هایم گوش‌بند هستند، چون آن‌قدر بالا بودند، و ناخن‌هایم را در دست‌هایم فرو می‌کردند، و پاهایم آنقدر قفل شده بودند که پاهای خمیده‌ای داشتم که به عقب می‌رفتند. احساسی که در بدنم داشتم بیشتر اوقات ترس بود. ترس از اینکه کسی مرا در حال انجام کار اشتباهی دستگیر کند، یا فقط من باشم، که فکر می کردم اشتباه است. ذهن آگاهی اجازه می داد. اجازه دادن به من که من باشم، اجازه دادن که نمایه بدن و مغزم همان طور باشد که می خواستم. من سخت سیم کشی شده بودم و هیچ کس دیگری نمی دانست چگونه با آن برخورد کنم، بنابراین من خوش شانس بودم که قفل آن را باز کردم. و بنابراین به آن باز می گردم و می گویم، افکار را برگردانید تا در نهایت به هیچ تبدیل نشوند.

افکاری در مورد تنفس

  • این یکی از چیزهایی بود که یاد گرفتم و به درستی انجام ندادم. برعکس اونجوری که باید نفس کشیدم بیشتر مردم وقتی نفس می‌کشید، طوری نفس می‌کشند که انگار هوا می‌گیرید و به گلویتان می‌رسد. شما در واقع قرار است از طریق بینی نفس بکشید و دیافراگم خود را پر کنید، شکم خود را پر کنید. و بنابراین، من کاملاً به عقب نفس می‌کشیدم، و این باعث می‌شود که فشار زیادی به بدن وارد شود، اکسیژن کافی در طول روز دریافت نمی‌کند و این‌جور چیزها.
  • من این فرآیند ۱،۲،۳ را دارم که در آن از اصلاح کل بدن استفاده می کنم. این یکی از دوره هایی است که من شرکت کردم. شما در واقع انگشتان خود را کنار هم قرار می دهید و باعث می شود که قسمت بالایی ریه شما باز شود، سپس قسمت پایینی، و سپس دیافراگم و بنابراین، در عرض ۳ ثانیه، شما نفس می کشید و تمام آن نواحی را پر می کنید. وقتی نفس می‌کشید، خودتان را پرورش می‌دهید و وقتی در پایان همه چیز را بیرون می‌کشید، اجازه می‌دهید سموم خارج شوند. بنابراین، تنها با لمس انگشت اشاره‌گر، سپس انگشت اشاره‌گر و انگشت میانی و سپس انگشت اشاره‌گر، وسط و حلقه با هم، به شما امکان نفس کشیدن می‌دهد.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: تسلیم اثر دکتر. دیوید آر هاوکینز
  • برنامه: هیچ

مشاوره برای تازه کار

به خودتان اجازه دهید این کار را شروع کنید و بگویید: «من با صرف نیم ساعت در روز برای انجام این کار وقت را تلف نمی کنم. من در واقع دارم زمان به دست می‌آورم. مردم باید جابجا شوند تا به آنجا برسند، تا متوجه شوند که نمی‌توانند بگویند، “نمی‌خواهم نیم ساعت را برای این کار تلف کنم”. خیلی خیلی سریع می گذرد و کاملاً ده برابر به زندگی شما می افزاید.