۱۷۷ طرز فکر سازمان با لیزا وودراف


۲۹ دسامبر ۲۰۱۶

لیزا وودراف یک سازمان دهنده و متخصص بهره وری حرفه ای از سینسیناتی، اوهایو است. لیزا از طریق وبلاگ و پادکست خود در Organize365.com به هزاران زن کمک کرده تا خانه های خود را باز پس بگیرند و در نهایت با نکات عملی، تشویق و شوخ طبعی خود سازماندهی شوند و نویسنده پرفروش کتاب ذهنیت سازمان – یک مرحله از خانه خود را برگردانید است. در یک زمان.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • الان خیلی آرامترم من دید بسیار طولانی تری نسبت به چیزها دارم و در لحظه آنقدر درگیر نمی شوم.

افکاری در مورد تنفس

  • پسرخاله ام به من یاد داد چگونه نفس بکشم، زیرا او به شدت تمرکز حواس را انجام می دهد و بنابراین من خودم را می بینم، میگرن زیادی می گیرم و اخیراً متوجه شده ام که می گویم، باشه، کمی آب بخور و فقط نفس بکش، و این توانسته است نیمی از میگرن های من را از بین ببرید

منابع پیشنهادی

ذهن آگاهی با داستان قلدری روبرو می شود

من آدم مثبتی هستم. مثل اینکه من واقعاً ذهنیت مثبتی دارم و مسخره شدم و چیزهایی از این قبیل، اما هرگز واقعاً به جز این یک بار احساس قلدری نکردم.

من در کلاس چهارم از یک مدرسه دولتی به یک مدرسه کاتولیک خصوصی تغییر مکان داده بودم. به این دلیل بود که خواهرم داشت مهدکودک را شروع می‌کرد و مادرم از اینکه دوشنبه شب‌ها ما را به کلاس‌های سی‌دی می‌برد خسته شده بود، بنابراین ما را در مدرسه کاتولیک گذاشت. مطمئنم چیزهای بیشتری از اینها وجود داشت، اما این چیزی بود که می دانستم.

بنابراین من به آنجا رفتم و مدرسه کاتولیک بسیار کوچک است و بچه ها از مهدکودک شروع می کنند و تا آخر راه را می گذرانند. شما اغلب به داخل منتقل نمی شوید. متوجه شدم چند دختر علیه من چماق درست کرده اند. یادم می آید که به خانه آمدم و مادرم این صندلی گهواره ای مشکی را که از مادربزرگم گرفته بود داشت و مرا تکان داد. من دانش آموز کلاس چهارم بودم و فقط مثل یک بچه برای چیزی که برای همیشه به نظر می رسید گریه می کردم و او فقط آنجا نشست و مرا تکان داد. این تمام چیزی است که از آن داستان به یاد دارم.

من هنوز با این افراد دوست فیس بوک هستم. ما الان رابطه خوبی داریم